Szkolenia online

Oferta

Skutecznie przenosimy szkolenia do Internetu

 Aktualnie organizowane szkolenia są przeprowadzane w wersji online ze względu na fakt, że to jedyna bezpieczna możliwość przekazania merytorycznych treści. Nasza oferta szkoleń online to dwa kierunki działań:

1. Realizacja techniczna szkolenia – streaming do Internet

Klienci często borykają się z niską jakością przekazu i problemami technicznymi, zwłaszcza w sytuacji bardziej rozbudowanych szkoleń wymagających przełączania się pomiędzy różnymi ujęciami, prezentacjami. Wówczas z propozycją naprzeciw wychodzimy my dostarczając niezbędne zaplecze sprzętowe  do stremingu. Streaming to nic innego , jak transmisja na żywo ze szkolenia do Internetu. Sprawimy, że szkoleniowiec będzie oglądany przez uczestników z zachowaniem wysokiej jakości obrazu i dźwięku tak, aby nic nie umknęło uwadze szkolącym się pracownikom.

W ramach zestawu sprzętu do streamingu dostarczamy zarówno tanie rozwiązania opierające się na małym zestawie urządzeń, 1-2 aparatów typu lustrzanki. Jesteśmy w stanie dostarczyć także większy zestaw sprzętu technicznego a nawet zastosować technologię green screen do stworzenia wirtualnego studia. Wówczas w wydarzeniu bierze udział większa obsługa techniczna dbająca o odpowiednie skonfigurowanie urządzeń, zmianę kadrów z kamer oraz wyrównanie poziomów dźwięku w czasie rzeczywisty. Technicy zajmą się także przełączaniem miedzy obrazem a wyświetlanymi prezentacjami.

W sytuacji szkoleni biznesowych online oferta naszego studia streamingowego jest czymś w co warto zainwestować, aby zapewnić przekaz wysokiej jakości. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej nt. mobilnego studia streamingowego odwiedź dedykowaną zakładkę – link.

2. Profesjonalni szkoleniowcy i mówcy motywacyjni

Drugim nurtem działania w dziedzinie szkoleń online jest zapewnienie szkoleniowca a więc organizacja szkolenia. Dobierając szkoleniowca analizujemy Twoje potrzeby i na ich podstawie przygotowujemy ofertę. Szkolenia online przeprowadzamy z wykorzystaniem popularnych platform, jak zoom, teams, meets albo innej preferowanej w Twojej firmie (wykorzystanie aplikacji preferowanej usprawnia proces przygotowania do szkolenia). Wspomniane aplikacje dają możliwość interakcji pomiędzy szkoleniowcem a uczestnikami szkolenia. Innymi słowy uczestnicy szkolenia online mogą brać w nim czynny udział, podobnie, jak to było w sytuacji szkoleń w klasycznej formie.

Mówca motywacyjny

Mówca motywacyjny

Zaangażowanie ciekawego mówcy motywacyjnego to propozycja, gdy masz już  zaplanowane szkolenie, masz szkoleniowca albo np. szkolenie ma poprowadzić jeden z pracowników firmy, ale jednocześnie chciałbyś wzbogacić szkolenie o ciekawą postać, która zmotywuje Twój zespół, da im przysłowiowego „Powera” albo jeszcze lepiej – „motywacyjnego kopa”. Napisz do nas , aby zapoznać się z ofertą mówcy motywacyjnego – możemy zaoferować Tobie osoby, które potrafią skutecznie pokrzepić zespół.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności