Dj online

Oferta

DJ Online – wracamy do imprez tanecznych w Twojej firmie

Z sentymentem wspominasz integracyjne zabawy taneczne? Ogarnia Cię miłe uczucie, gdy wspominasz czas  przeznaczony na rozrywkę z garścią przebojów a tańce na parkiecie trwały przez wiele godzin? Chciałbyś ponownie poczuć ten klimat, ale jednocześnie żadne media nie dają pełne satysfakcji ? W radiu przerwy na reklamy i nie zawsze odpowiednia muzyka, na Facebooku Dj-e grają swoją muzykę, sety z Youtube-a także nie do końca pasują a tworzenie playlisty pochłania czas podczas, gdy ty chciałbyś się bawić?

Postaw na DJ Online od Elite Music.

Dj Online

Nasza propozycja  wszystko zmienia – proponujemy nowatorskie podejście do usługi oprawy muzycznej  z naszym DJ-em Online. Nasz DJ połączy się z uczestnikami przyjęcia poprzez Internet. Zapewnimy wszystko co niezbędne do przeprowadzenia niezawodnego streamingu.

W trakcie zabawy  zamówisz ulubione piosenki, złożysz dedykację, która zostanie przekazana przez DJ-a na żywo a w przewijanym pasku będą. Możesz także nagrać swoją własną dedykację w formie pliku dźwiękowego albo obrazu a my to wyświetlimy w trakcie zabawy. Na koniec dajemy także możliwość wyświetlenia komentarzy w formie paska informacyjnego na spodzie ekranu. Będziesz mógł także w taki bardzo prosty sposób złożyć życzenia swojemu zespołowi, czy przyjaciołom (całość jest moderowana).

Karaoke w ramach programu Dj-a Online

Z nostalgią wspominasz także wspólne śpiewanie? W wersji online także możesz zamienić  się w rekina wokalnej ekspresji i zaśpiewać ulubioną piosenkę w przygotowanym karaoke. Wierzymy, że będąc we własnym domu dasz z siebie wszystko.

Zorganizuj się jak chcesz – pozostań bezpieczny

Pomyślisz, że tego typu propozycja nie daje pełnej interakcji z towarzystwem. A co stoi na przeszkodzie, aby spotkać się w mniejszej grupie osób, aby wspólnie się bawić? Zorganizuj się w swojej firmie, zaproś znajomych, przyjaciół i bawcie się razem. Oczywiście przed tym nie zapomnij sprawdzić ,jakie są aktualnie limity osób obowiązują.

Realizacja streamingu – platformy

Realizację streamingu w przypadku naszej usługi Dj online preferujemy zorganizować na Youtube-ie. Youtube to wygodne narzędzie, dzięki prostocie obsługi – dostajesz link do wydarzenia i już masz podgląd na obraz ze studia. Ponadto YouTube daje możliwość komentowania na bieżąco na czacie. YouTube to nie jedyna platforma, jaką możemy wykorzystać. W ramach wspólnych ustaleń uzgodnimy wszelkie szczegóły.

Dlaczego powinieneś rozważyć DJ online i co wyróżnia naszą propozycję

 • Moc przebojów dobrze znanych z eventów firmowych – nasz DJ nie gra dla siebie, tylko dla Ciebie! Bazując na doświadczeniu wiemy przy czym lubicie się bawić najbardziej.
 • Koncert życzeń – za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony zamawiasz piosenki  i dołączasz informację tekstową z dedykacją.
 • Dedykacje i pozdrowienia  – teksty – wysyłasz do nas krótkie teksty z pozdrowieniami a nasz DJ, przekaże je w trakcie transmisji.
 • Pozdrowienia – audio i wideo – w ramach pozdrowień wychodzimy jeszcze dale. Wyślij do nas nagranie audio albo wideo a my je wyemitujemy w trakcie seta.
 • Studio streamingowe – kompletnie przygotowane do zagrania występu, włącznie z wypuszczeniem transmisji w jakości full HD.
 • Kompletna obsługa streamingu – nad transmisją do Internetu czuwać będzie ekipa techniczna. Realizatorzy zajmą się przełączaniem między ekranami i trybem mutliview ( kilka ekranów w jednym). Będą dbać o poziomy torów audio a także będą moderować przesyłane dedykacje przekazywać je dla DJ-a.
 • Zaproszenie w formie cyfrowej – tworzymy grafikę z zaproszeniem na spotkanie i rozsyłamy mailing do uczestników.
 • Kilka godzin przebojów, które znasz z zabawy tanecznej podczas klasycznych eventów

Oprócz tego dajemy Ci wiele opcji dodatkowych:

 • możliwość ekspozycji logo klienta jako dodatkowej warstwy ekrany albo wkomponowane w tło za Dj-em. Wykorzystując technologię chroma key / green screen  możemy wyświetlić dowolny obraz albo animację wideo,
 • giftboxy – przygotujemy zestawy upominkowe np. zestaw barmański i roześlemy do uczestników
 • partybox – przygotowujemy zestaw gadżetów do zabawy. Zestaw możę zawierać różne dodatki imprezowe w tym. m.in. gadżety, konfetti, czapeczki, talerzyki, słomki, gwizdki karnawałowe i inne. Całość wysyłamy w jednej paczce do każdego z uczestników.
 • pokazy artystyczne i występy. Przybliżamy eventy online do eventów klasycznych. Jeżeli chciałbyś wzorem klasycznego eventu otrzymać porcję pokazów artystycznych oraz animacji tanecznych, napisz do nas. Przygotowaliśmy ciekawą ofertę w atrakcyjnej cenie.  . Wiejec nt pokazów i występów artystycznych – link
 • karaoke – chciałbyś pośpiewać ulubione utwory? Nie ma najmniejszego problemu, aby zrealizować set w trakcie zabawy, czy nawet zrealizować cały wieczór z karaoke. Karaoke, jako opcja do wieczory tanecznego nie jest dodatkowo płatna.
 • Konkursy i zabawy – w trakcie wieczoru możemy przeprowadzić szereg konkursów oraz zabaw. Konkursy jak najbardziej organizujemy z nagrodami, które po spotkaniu dotrą do zwycięzcy kurierem.
 • Impreza tematyczna online – to szersza wersja spotkania, w którym na wzór klasycznych imprez tematycznych nawiązujemy do danej tematyki. W trakcie streamingu online udział bierze konferansjer, przeprowadzane są także tematyczne zabawy i konkursy realizowane za pośrednictwem dedykowanych aplikacji.

Co nas wyróżnia i dlaczego warto?

DJ Online to nowatorskie podejście do usługi oprawy muzycznej Twojej imprezy. To aktualnie jedyna słuszna alternatywa dla klasycznego spotkania. Alternatywa, która daje bezpieczeństwo, ale dostarcza także zabawę, którą znasz z klasycznych eventów integracyjnych.

DJ online charakteryzuje relatywnie niska cena w porównaniu z klasycznym spotkaniem – nie musisz wynajmować Sali, cateringu, noclegów. DJ online nie generuje kosztów transportu, czy montażu zestawu techniki niezbędnej na klasyczne eventy. Ten sprzęt zostaje zamieniony na urządzenia niezbędne do streamingu. Mając na uwadze wszystkie wymienione aspekty DJ online to usługa kompletna i  tania. Te argumenty powinny być wystarczające do tego, aby zachęcić Cię do zorganizowania tego wspólnego integracyjnego spotkania online. Napisz do nas.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności