Oferta

Tancerki na imprezy

Tancerki na imprezy

Okolicznościowe lub firmowe eventy to świetna okazja do integracji, rozmowy, wspólnej zabawy i biesiadowania. Okazuje się, że nie muszą one sprowadzać się wyłącznie do siedzenia przy stole lub szalonych tańców na parkiecie. Można je urozmaicić na wiele sposobów, a jednym z nich jest pokaz tańca.

To, jaki rodzaj tańca będzie wykonywany, zależy od charakteru imprezy i preferencji gości. Elite Music proponuje m.in. następujące pokazy:

 • taniec arabski,
 • zestaw tańców latynoskich,
 • samba brazylijska,
 • pokaz tancerzy ognia,
 • taniec w stylu Moulin Rouge,
 • pokaz pole dance,
 • taniec hawajski,
 • burleska.

Każdy pokaz wykonywany jest przez uzdolnione artystki, wkładające w taniec całe swoje serce. Niektóre z nich zdobyły również mistrzowskie tytuły. Profesjonalizm, ciekawa i dopracowana choreografia, barwne stroje oraz dostosowanie programu do charakteru eventu to gwarancja udanego i niezapomnianego show.

Jak wygląda pokaz?

Program realizowany jest przez kilka dziewczyn. Pokaz dzieli się na 3 lub 4 części, trwające po kilka minut. W zależności od wybranej opcji mogą być prezentowane różne tańce. Aby uczestnicy imprezy dobrze się bawili, tancerki prowadzą też animacje. W ich trakcie można samemu nauczyć się nieskomplikowanego układu tanecznego. Wszystko po to, aby goście też mogli sami się dobrze bawić, a nie tylko siedzieć i biernie oglądać występ. Dzięki temu zabawa na pewno będzie udana, a żadna z obecnych na niej osób nie będzie się nudzić. Nawet ci, którzy nie przepadają za imprezami, nie będą zawiedzeni!

Dlaczego my?

Elite Music to firma z wieloletnim doświadczeniem, która powstała z miłości do muzyki. Doskonale wiemy, jak rozkręcić każdy event. Potwierdza to bogate portfolio i spora liczba zadowolonych klientów, z którymi dotychczas współpracowaliśmy. Firma działa na terenie całego kraju, oferując szeroką gamę pokazów i atrakcji, uświetniających imprezy i bankiety. Profesjonalne tancerki to osoby z pasją, w pełni zaangażowane w każdy występ. Odpowiednie, nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia realizację usług na najwyższym poziomie. Proponowane przez nas autorskie programy zachwycają klientów z wielu branż. Uwzględniamy oczekiwania, potrzeby i pomysły naszych klientów – w końcu to dla nich organizowane są pokazy!

Jak zamówić występ taneczny?

Jeśli chcą Państwo zorganizować występ tancerek podczas swojej imprezy, zachęcamy do kontaktu poprzez e-mail lub formularz, znajdujący się w zakładce „Kontakt”. Szczegóły możemy także omówić telefonicznie. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i wizje wymarzonej imprezy!

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności