Wieczór dookoła świata

Oferta

Podróżuj dookoła świata w oryginalnym, pełnym przygód programie tematycznym.

Zapraszamy na jedyny taki wieczór dookoła świata!

Wieczór dookoła świata, to wspaniała okazja, aby razem z naszą grupą wsiąść do eventowego pociągu i wybrać się w podróż do kilku różnych zakątków świata. W trakcie wieczoru odwiedzimy m.in. Francję, Egipt, Brazylię i Meksyk (opcjonalna wersja programu z USA zamiast Meksyku), zanurzając się w kulturze i tradycjach tych krajów.

Wyruszysz w tę niezapomnianą przygodę naszym Orient Express-em i żebyś to faktycznie poczuł przygotowaliśmy specjalną oprawę dźwiękowo-wizualną. Dj przy okazji odwiedzin każdego z krajów zaprezentuje tematyczny blok muzyczny w wyselekcjonowanym wydaniu, dlatego nie zabraknie kultowych piosenek Edith Piaff, rytmów prosto z Hurghardy czy tradycyjnej brazylijskiej samby.
Program jest bogaty w część artystyczną w wykonaniu zawodowej grupy rewiowej. Tancerki i tancerze z Grupy Elite przedstawią tańce charakterystyczne dla każdego z regionów, a także poprowadzą lekkie animacje taneczne z udziałem gości. Będzie zdecydowanie tanecznie – Can can, tango, rumba, samba, ale podróż nie skończy się na tańcach, bo dla naszych gości przygotowaliśmy również konkursy, zabawy i kąciki tematyczne, dzięki którym jeszcze lepiej poczują klimat tej eventowej podróży!

Niewątpliwą atrakcją będzie możliwość skosztowania shishy w kąciku egipskim a także możliwość poznania smaków koktajli w trakcie jednego z zaplanowanych konkursów. Wieczór dookoła świata to doskonała okazja, aby poczuć klimat różnych kultur i tradycji, a także po prostu dobrze się bawić.

w ramach programu dookoła świata otrzymujesz:

 • wystrój – salę dzielimy na części tematyczne związane z krajami,
 • profesjonalną grupę tancerzy, którzy wiedzą, jak przetańczyć noc w różnych stylach,
 • DJ-a, który zaprezentuje tematyczne utwory i zatrzyma Was na parkiecie w trakcie części tanecznej, którą inicjujemy po zrealizowanym programie,
 • Konferansjera travelmaster’a,
 • konkursy i zabawy podróżnicze,
 • event managera – koordynacja i kontakt z klientem w sprawach bieżących,
 • personel eventowy: hostessy, technicy,
 • kompletny zestaw techniki eventowej: nagłośnienie + oświetlenie,
 • oświetlenie dekoracyjne sali, które nada wyjątkowy klimat,
 • czas trwania programu tematycznego w zależności od formy od 2 do 4 godziny,
 • łączny czas trwania imprezy: 7 godzin

Dla kogo dedykujemy wieczór dookoła świata?

Propozycja imprezy dookoła świata to przede wszystkim idealne rozwiązanie na  wszelkiego rodzaju spotkania z udziałem kontrahentów i inne uroczyste bankiety. Zdarzały się, że program ten zagościł obok tak szczególnej okoliczności jak jubileusz firmy.  Program możemy ułożyć w formie jednolitego, spójnego show trwającego około 2,5 godziny. Po zakończonym programie przechodzimy do zabawy z naszym DJ-em.

Wieczór Dookoła świata to mnóstwo możliwości:

Program jest bardzo elastyczny i daje duże możliwości kreacji poprzez atrakcje dodatkowe, dlatego w razie potrzeby możemy rozbudować go o różne pokazy artystyczne i degustacje albo zaprosić do udziału gwiazdę wieczoru.

Nasze imprezy tematyczne dostrajamy do Twoich potrzeb.

Jeśli jesteś poszukiwaczem przygód i chcesz doświadczyć czegoś wyjątkowego, to propozycja tego podróżniczego wieczoru jest właśnie dla Ciebie. Zarezerwuj swoje miejsce w naszym orient expressie już teraz i przygotuj się na niezapomnianą podróż pełną zabawy i poznawania nowych kultur.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności