Stand-Up Comedy

Oferta

Włącz Stand-Up w program eventu firmowego. Organizujemy występy najlepszych Stand-Up’erów.

Co to jest stand-up? To tak zwane One Man Show – artysta staje na scenie a jego  cel, to rozbawienie publiki. Stand-up’er przez pryzmat swojego show przedstawia w sposób zabawny zwykłe sytuacje życiowe, czasem ironizuje ze swojej osoby i najlżejszego jemu otoczenia, przenosząc swoje przemyślenia na nurt komedii.

Ciekawym elementem stand-upu jest nie tyle samo wyrecytowanie określonej kwestii, ale kontakt z publicznością – dobry stand-up’er często skraca dystans pomiędzy sceną a publicznością, kieruje pytania w stronę publiki, wchodzi z nimi w interakcję, co  spotyka się oczywiście ze sporym entuzjazmem.   Show jest autorskie, inne dla każdego artysty, jakiego proponujemy. Organizujemy występy najbardziej popularnych osób polskiego Stand-upu – osób, które swoimi charyzmatycznymi występami potrafią rozbawić publikę do łez.

Pozytywną stroną występów Stand-up jest też sfera finansowa, gdyż nie musisz tutaj wykładać kilkunastu czy kilkudziesięciu tysięcy złotych na występ, stąd też występy te stają się idealną alternatywą jeśli potrzebujesz rozrywki na event, ale masz przeznaczoną na ten cel ograniczoną sumę gotówki.

Charakteryzuje nas kompleksowość w organizacji występów. Co to oznacza dla Ciebie?

Oznacza to tyle, że zamawiając występ możesz jednocześnie zamówić u nas odpowiednie zaplecze techniczne, tym samym nie musisz się martwić o nic, co wymaga organizacji takiego występu. Zapewniamy nagłośnienie, oświetlenie, scenę – te wszystkie urządzenia czekają w naszym magazynie na wyjazd na kolejną udaną realizację.

Serdecznie zapraszamy.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności