Saksofonistka na event

Oferta

Zasmakuj wirtualnej rzeczywistości – sprawdź wieczór VR

Wyjątkowość saksofonu to przede wszystkim głębokie, liryczne, ale jednocześnie mocne i dynamiczne brzmienie. Oczywiście sam instrument byłby niczym bez utalentowanego  Artysty, który wydobędzie z niego te brzmienie. W ramach Elite Music dbamy o takie muzyczne emocje, dlatego wychodzimy naprzeciw z wyjątkową propozycją udziału najlepszych wirtuozów tego instrumentu, którzy zaprezentują swoje umiejętności na Twoim evencie.

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy przede wszystkimi z profesjonalistami – z zawodowymi muzykami, którzy występują nie tylko w Polsce , ale także za granicami kraju, z ludźmi, którzy tworzą własne utwory i których mogłeś spotkać w telewizji w popularnych programowych rozrywkowych typu „jaka to melodia”, czy „mam talent”.

DJ i saksofonistka na event

Charakterystyczne brzmienie saksofonu, zgrabnie i mocno przebijające się przez  muzykę prezentowaną przez DJ-a, sprawia, że impreza nabiera charakteru, przechodzi w nieco inny wymiar – to już nie tylko zabawa do muzyki DJ-a, ale coś więcej  – coś, co na pewno zostanie dostrzeżone i docenione  przez uczestników zabawy. Zatem jeżeli chcesz zrobić dobre wrażenie, pokazać uczestnikom imprezy swój event w odświeżonej odsłonie, nie wahaj się i wybierz oprawę imprezy przez saksofonistkę lub saksofonistę.

Jako,  że muzyka stanowi niezaprzeczalny fundament wszelkich imprez, nie tylko eventów firmowych, ale także wesel czy przyjęć urodzinowych występ saksofonistki będzie idealnym dopełnieniem praktycznie każdej imprezy! W końcu przy weselach podobnie jak na eventach, młodej parze,zależy na na tym, aby dostarczyć możliwie najlepszą zabawę a zaangażowanie saksofonistki grającej na żywo do muzyki mechanicznej prezentowanej przez DJ-a  będzie idealnym zestawieniem.

Udział saksofonistki w praktyce polega na tym, że dogrywa partie saksofonowe do muzyki prezentowanej przez DJ-a. Kunszt natomiast polega na tym, że dogrywanie saksofonu opiera się na improwizacji w 100% wykonywanej na żywo, co już nie jest tak prostym zadaniem, bo nie każdy muzyk potrafi to robić! My natomiast możemy zaoferować Tobie takich muzyków, którzy będą potrafili zagrać czysto i klarowanie a jednocześnie z gracją i wdziękiem.

Dzięki temu sam występ jest praktycznie niepowtarzalny a włączenie saksofonistki do współpracy z DJ-em staje się niezwykle uniwersalną atrakcją , gdyż jest ona w stanie dograć partie do praktycznie każdego radiowego przeboju, muzyki house czy jazzowego klasyka.

Recital saksofonistki na evencie

Występ saksofonistki nie koniecznie musi być związany z udziałem Dj-a. To może być równie dobrze niezależna atrakcja na imprezie. Wówczas przywozimy ze sobą zestaw specjalnie przygotowanych podkładów, do których będą dogrywane partie saksofonowe. Wtedy też bazujemy na wcześniej opracowanym repertuarze.

Saksofonista na event? Nie ma problemu!

Jeżeli potrzebujemy oprawy w męskim wydaniu, to mamy dla Ciebie dobrą nowinę. Współpracujemy także z zawodowym saksofonistą, która ma za sobą niezliczoną ilość występów na żywo na eventach firmowych oraz w klubach. Twórca muzyki, pasjonat saksofonu, ale przede wszystkim Artysta, który potrafi na evencie mocno i dynamicznie zagrać i zintegrować uczestników we wspólnej zabawie przy dźwięku saksofonu.

Kompleksowo – DJ + saksofonistka live + technika eventowa

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kompleksowo. Dlaczego? Bo uzyskasz rabat na nasze usługi? To także, ale przede wszystkim dlatego, że daje nam i Tobie największą gwarancję, że Twoja impreza zostanie obsłużona tak, jak powinna. Połączymy w jedną zgrabną całość oprawę muzyczną DJ-a, saksofonistki i niezbędną technikę, dzięki której nie zabraknie klarownego dźwięku i efektów świetlnych a wszystko to pod kontrolą zawodowych realizatorów. Ponadto należy nadmienić, że korzystamy z własnego parku urządzeń – posiadamy nagłośnienie, oświetlenie, scenę.

Natomiast według naszych klientów oferujemy obsługę DJ-ską na wysokim poziomie. Pozytywna opinia bierze się zapewne stąd, że usługę opieramy o szeroki repertuar muzyczny a sama muzyka dobierana jest w sposób zapewniający zabawę na parkiecie przez wiele godzin – to wyróżnia profesjonalistów od reszty. Wszystko po to, aby zapewnić moc zabawy przy muzyce. Dla bardziej wymagających proponujemy możliwość miksowania teledysków przez DJ-a. Zatem co powiesz na połączenie teledysków, Dj-a oraz saksofonistki? Brzmi przekonywająco, prawda?

Podsumowując jeżeli marzy Ci się coś więcej niż zwykła impreza z DJ-em albo chcesz wzbogacić event o ciekawy występ muzyczny, to propozycja udziału saksofonistki albo saksofonisty jest idealnym rozwiązaniem.

Kilka praktyczny informacji nt. występu saksofonistki  live:

  • Standardowy występ składa się z 3-4 oddzielnych wyjść z czasem trwania około 20-30 min.
  • W ramach występu jazzowo-chilloutowy set saksofonistki na początku przyjęcia ( w razie potrzeby tą część wydłużamy czasowo do nawet 45 min.) Saksofonistka dogrywa partie saksofonowe w trakcie kolacji prezentując w repertuarze standardy jazzowe oraz muzykę pop.
  • Pozostałe wyjścia realizujemy w czasie do 4 godz. od rozpoczęcia imprezy
  • W trakcie setów prezentowanych przez DJ-a saksofonistka dogrywa partie saksofonowe 100% na żywo improwizując (nie ma potrzeby ustalenia wcześniej repertuaru)

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności