Polski Elvis Tribute Show

Oferta

Posłuchaj nowego wcielenia Króla Rock’n’rolla na swojej imprezie! Sprawdź „Polski Elvis Tribute Show”

Zapraszamy na mocno rock’n’rollowy show w wykonaniu jednego z najlepszych sobowtórów Elvisa Presleya! Największe przeboje, charakterystyczny ruch sceniczny i  swobodny kontakt z publicznością, to cechy charakteryzujące jego show.

Niepowtarzalny głos Elvisa Presleya na Twoim evencie.

To jedyna postać w branży z certyfikatem żony Elvisa Presleya, Priscilli Presley, na najbardziej zbliżony głos do Elvisa Presleya! Studyjna weryfikacja porównująca głosy przeprowadzona przez Kazuo Shibashi z YAMAHA INTERNATIONAL, potwierdziła, że jego głos jest najbardziej zbliżony do głosu Elvisa wśród wszystkich odtwórców Presley’a na świecie. Ma na koncie wiele koncertów w kraju i za granicą. Uczestnik programów telewizyjnych ( m.in. w stacjach takich jak TVP 2, TVN) i radiowych.

W trakcie koncertów śpiewa 100% na żywo, a jego głos zaskakuje swoją mocą i podobieństwem do głosu Elvisa!

Występ Elvisa to ciekawy dodatek do eventów firmowych bez względu na formę. Sprawdzi się zarówno na eleganckim bankiecie, jak i na imprezie integracyjnej o rozrywkowym charakterze.

To także wspaniałe wzbogacenie imprez tematycznych, które organizujemy. Idealnie uzupełni takie tematy, jak wieczór Hollywood Red Carpet, czy Disco Boogie Night. Jeśli chcesz przeżyć gorączkę rock’n’rolowej nocy w programie z konkursami i zabawami oraz Polskim Elvisem to serdecznie zapraszamy – gwarantujemy kilka godzin świetnej, tematycznej zabawy.

[Not a valid template]

Polski Elvis Tribute Show – różne opcje występu:

  • występ solo standard z gotowym podkładem, czas trwania występu to 30 min + ew. bisy,
  • występ z kompletnym zespołem Elvis Tribute Band,
  • zapewniamy także realizację techniczną występu solowego oraz realizację ridera zespołu w przypadku Elvis Tribute Band (nagłośnienie, oświetlenie, scena, multimedia).
  • dodatki artystyczne i efektowe do pokazu ( m.in. pokazy taneczne grupy rewiowej w trakcie Elvis Show, światło żarowe w stylu retro m.in. listwy Sunstrip , reflektory Showtec Vintage Blaze, Portmann, Fos Vintage. Wytwornice pionowe dymu – wystrzały, efekt Co2)

Elvis Show – Posłuchaj:

Polski Elvis to atrakcja na bankiet, imprezę integracyjną, firmowy piknik i każdą inną imprezę plenerową. Elvis poruszy Was do zabawy w rytm rock’n’rollowych przebojów.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności