Wieczór piracki

Oferta

Wieczór piracki to rozrywka, której pozazdrościłby Wam sam Jack Sparrow!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy pirackie atrakcje, dzięki którym przeniesiesz się na pełną przygód wyspę Morza Karaibskiego! Nie zabraknie na niej skarbów, rumu i integracyjnej zabawy! Korsarską ucztę uświetnią liczne konkursy i animacje taneczne  oraz DJ, którzy zapewni kaperską oprawę imprezy!

Wieczór piracki to event, dzięki któremu zintegrujecie się w scenerii korsarskiej wyspy, razem z profesjonalnymi animatorami przemienionymi w piratów. Nie zabraknie zmagań i konkurencji, a najdzielniejsi Piraci otrzymają od nas specjalne nagrody.

Wieczór piracki to dopracowany i sprawdzony program idealnie nadający się jako uatrakcyjnienie wyjazdu firmowego. Idealnie sprawdzi się w sytuacji, gdy szukasz programu na wieczór o integracyjnej formule a Twoi goście lubią się przebrać tematycznie, wcielić w role piratów i piratki. Program został ułożony tak, aby wprowadzić nutę rywalizacji między poszczególnymi zespołami, które wybieramy w trakcie trwania imprezy.

Wieczór piracki to jednocześnie propozycja kompletna – zapewniamy właściwy personel, zaplecze techniczne, dekoracje oraz nagrody w konkursach. Program możemy wzbogacić o gadżety rozdawane na wejściu dla każdego z uczestników, jak i inne ciekawe dodatki i atrakcje – zapytaj nas o sczegóły. 

Wieczór piracki to przede wszystkim:

 • korsarski wystrój z palmami, skarbami i innymi dodatkami,
 • kapitan, pirat wszystkich piratów, który zręcznie poprowadzi zabawę,
 • DJ, znawca gustów muzycznych swoich kamratów,
 • konkursy i rywalizacje o skarby,
 • kompletny zestaw sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego z obsługą techniczną,
 • oświetlenie dekoracyjne sali,
 • czterogodzinna zabawa w dopracowanym programie,
 • po zrealizowanym programie pozostaje DJ. Łączny czas trwania imprezy to 7 godzin.
 • dodatkowo jeśli chcesz zaangażujemy także: grupę aktorsko-animacyjną, która wcieli się w role piratów, zespół szantowy, urocze korsarki hostessy oraz… zapytaj o atrakcje dodatkowe do tego tematu.

Razem z nami zamieńcie się w wilki morskie i przeżyjcie prawdziwą, piracką zabawę!

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności