Futurystyczny pokaz – visual show

Oferta

Visual Show łączy żonglerskie umiejętności artystów z nowoczesnymi urządzeniami multimedialnymi.

Pokaz visual show to niesamowity futurystyczny spektakl, który polecamy na każdy event, który wymaga szczególnej oprawy. Uroczysta gala, bankiet, konferencja – tam sprawdzi się idealnie. Pokaz wniesie do eventu zarówno walor artystyczny, ale oprócz tego, to nowoczesne narzędzie event marketingu, ponieważ w trakcie pokazu pokażemy logo Twojej firmy! To m.in. wspomniana możliwość ekspozycji logotypu firmy, ale także dowolnego napisu (np. w przypadku imprez jubileuszowych 'xx’ lat), czy nawet zdjęcia dzięki zastosowaniu maczet wysokiej rozdzielczości, sprawia, że pokaz daje wymierny efekt.

Hipnotyzujący show doskonale nadaje się na eventy promocyjne, imprezy jubileuszowe, imprezy tematyczne (zob. program ogień-woda albo event kosmiczny) i uroczyste gale (zob. imprezy wieczorne). Visual show to gra świateł, obrazów, dźwięków, wprawianych w ruch przez niezwykle uzdolnionych artystów (finaliści programu „mam talent”). Całość razem tworzy niezapomniane widowisko o najwyższym standardzie artystycznym.

Program artystyczny składa się z kilku luźno powiązane ze sobą występów (luźno tzn., że możemy zarówno zrealizować całość w jednym wyjściu, jak i podzielić show na 2 albo 3 oddzielne wyjścia), wykonywane przez trzech twórców (istnieje możliwość wykonania pokazu solowego), w trakcie których artyści zachwycają manipulacjami z obręczami i przedmiotami ledowymi, pokazem lightshow w trakcie którego wyświetlane są kolorowe grafiki i logo klienta oraz dynamicznym załamywaniem wiązki lasera.

Promo video visual led light show

Co zawiera visual show:

 • Light show – wykorzystywane jest tutaj autorski programowalny sprzętu żonglerski – maczety LED-owe. Sprzęt dzięki wbudowanym diodom może świecić dowolnym kolorem, wyświetlić kształt. Co najistotniejsze możemy na tych maczetach wyświetlić logo Twojej firmy. Lightshow robi na imprezie zawsze duże wrażenie.
 • Laser show – artyści załamują wiązkę lasera wykorzystując system lusterek. Tym samym tworzy się niezwykle widowiskowe show.
 • Manipulacje obręczami i sprzętem ledowym – dzięki umiejętnościom artystów obręcze jakby „ożywają” na scenie, dynamicznie poruszając w powietrzu, by za chwilę  zawisnąć w przestrzeni, jakby były do czegoś podczepione.
Pokaz Visualshow Elite Music

pozostałe przydatne szczegóły:

 • pokaz realizowany jest przez 3 artystów ( istnieje opcja pokazu solowego),
 • program oferujemy w dwóch wersjach: standard ze sprecyzowanymi wymogami rider-owymi oraz uproszczoną wersję Lite
 • visual show może być zrealizowany w pojedynczym wyjściu lub w 3 oddzielnych wyjściach w czasie do 3 godzin,
 • łączny czas trwania pokazu to ok 25 min. (około 8 minut na pojedynczy występ),
 • w trakcie występów potrzebujemy zaciemnienie sali, możliwość wypuszczenia dymu scenicznego
 • pozostałe wymagania przedstawia rider techniczny – zapytaj o rider  i pozostałe szczegóły.

Zobacz video z pokazu:

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności