Futurystyczny pokaz – visual show

Oferta

Visual Show łączy żonglerskie umiejętności artystów z nowoczesnymi urządzeniami multimedialnymi.

Pokaz visual show to niesamowity futurystyczny spektakl, który polecamy na każdy event, który wymaga szczególnej oprawy. Uroczysta gala, bankiet, konferencja – tam sprawdzi się idealnie.

Pokaz wniesie do Twojego eventu zarówno walor artystyczny, jak i nowoczesne narzędzie event marketingu, ponieważ w trakcie pokazu zaprezentujemy logo Twojej firmy! Na maczetach ledowych wyświetlamy logotypy, napisy czy nawet zdjęcia.

Dzięki tak szerokiej możliwości ekspozycji to hipnotyzujące show doskonale nadaje się na eventy promocyjne, imprezy jubileuszowe, imprezy tematyczne (zobacz np. event kosmiczny) a także uroczyste gale i bankiety (zobacz eventy firmowe).

Visual show to gra dźwięku i świateł wprawianych w ruch przez niezwykle uzdolnionych artystów (finaliści programu „mam talent”). Całość razem tworzy niezapomniane widowisko o najwyższym standardzie artystycznym.

Program artystyczny składa się z kilku tematycznych części – manipulacje przedmiotami, light show oraz laser show. Dzięki temu całość możemy zrealizować zarówno w jednym wyjściu, jak i podzielić show na 2 lub maksymalnie 3 oddzielne wyjścia.

Show wykonywane jest przez trzech artystów (istnieje możliwość wykonania pokazu solowego), w trakcie których zachwycają manipulacjami z obręczami i przedmiotami ledowymi, pokazem lightshow w trakcie którego wyświetlane są kolorowe grafiki i logo klienta oraz dynamicznym załamywaniem wiązki lasera.

Sprawdź promo video visual show

Co otrzymujesz w ramach visual show?:

 • Light show – wykorzystywane jest tutaj autorski programowalny sprzętu żonglerski – maczety LED-owe. Sprzęt dzięki wbudowanym diodom może świecić dowolnym kolorem, wyświetlić kształt. Co najistotniejsze możemy na tych maczetach wyświetlić logo Twojej firmy. Lightshow robi na imprezie zawsze duże wrażenie.
 • Laser show – artyści załamują wiązkę lasera wykorzystując system lusterek. Tym samym tworzy się niezwykle widowiskowe show.
 • Manipulacje obręczami i innymi przedmiotami– dzięki umiejętnościom artystów obręcze jakby „ożywają” na scenie, dynamicznie poruszając w powietrzu, by za chwilę  zawisnąć w przestrzeni, jakby były do czegoś podczepione.
Pokaz Visualshow Elite Music

Pozostałe przydatne szczegóły:

 • pokaz realizowany jest przez 3 artystów ( istnieje opcja pokazu solowego),
 • program oferujemy w dwóch wersjach: standard ze sprecyzowanymi wymogami rider-owymi oraz uproszczoną wersję Lite (wymaga wyłącznie zaciemnienia na sali)
 • visual show może być zrealizowany w pojedynczym wyjściu lub w 3 oddzielnych wyjściach w czasie do 3 godzin,
 • łączny czas trwania pokazu to ok 20 min. (około 6-7 minut na pojedynczy występ),
 • w trakcie występów potrzebujemy zaciemnienie sali, możliwość wypuszczenia dymu scenicznego
 • pozostałe wymagania przedstawia rider techniczny – zapytaj o rider  i pozostałe szczegóły.

Zobacz video z pokazu:

Show Holograficzne – nowość

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów grupa naszych artystów przygotowała wersję show łączącego sztukę z nowoczesnymi technologiami dzisiejszych czasów .

Specjalna technika wyświetlania hologramowego zabiera uczestników w futurystyczny pokaz 3D. pokaz obrazów 3D. Specjalna technika wyświetlania sprawia, że w trakcie widowiska holograficzne elementy wyświetlają się w powietrzu przed artystą tworząc efekt wielowymiarowej głębi.
Pokaz może być spersonalizowany pod kątem identyfikacji wizualnej klienta, idealnie nadaje się na duże
gale i premiery nowych produktów.

show holograficzne

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności