Eventy firmowe

Oferta

Poznaj eventy dla firmy dopięte na ostatni guzik

Chcesz zorganizować event firmowy, ale nie masz czasu lub brak Ci ciekawego konceptu? Pomysł to podstawa, dlatego jeżeli jeszcze żaden nie wpadł Ci do głowy, chętnie wymyślimy dla Ciebie coś, co zaskoczy wszystkich gości i zapewni firmie dobrą zabawę. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie planowania eventów. Każdego dnia stawiane są przed nami nowe wyzwania, a my nie znamy słowa „rutyna” i staramy się, by każde organizowane przez nas wydarzenie było niepowtarzalne. Możesz mieć pewność, że jeśli nam zaufasz, Twoje również się takie okaże – z nami nie będziesz się nudzić.

Jako firma organizująca eventy doskonale znamy oczekiwania klientów z różnych branż. Niektórzy życzą sobie, byśmy zorganizowali imprezę od podstaw, inni proszą o obsługę tylko wybranych aspektów. Niezależnie od tego, jaki jest nasz wkład w tworzenie danego wydarzenia, zawsze robimy wszystko, by zadowolić organizatora. Jeżeli masz problem ze znalezieniem dobrego cateringu, szukasz ciekawego zespołu, który umili gościom czas muzyką na żywo albo głowisz się nad niespodzianką wieczoru – zgłoś się do nas. Nasze bogate doświadczenie pomoże Ci zorganizować event firmowy, który zachwyci każdego z przybyłych.

Posiadamy własne zaplecze techniczne (nagłośnienie, oświetlenie,scena), które umożliwia nam między innymi realizację ridera technicznego gwiazdy wieczoru czy kabaretu. Dodatkowo zadbamy o odpowiednie nagłośnienie i efektowne oświetlenie Twojego eventu firmowego, tak, aby skutecznie podkreślić to, co powinno być wyróżnione.

Sprawdź eventy firmowe, które mieliśmy okazję organizować:

Organizujesz bankiet, uroczystą galę albo imprezę jubileuszową? Imprezy dla firm to nasza specjalność…

Naszą specjalizacją jest organizacja eventów firmowych i bankietów z udziałem kontrahentów oraz klientów firmy. Charakter biznesowy takich wydarzeń nakłada na nas obowiązek planowania wieczoru z troską o najdrobniejsze detale. Event firmowy musi być elegancki, sala właściwie udekorowana, natomiast goście – w szampańskich nastrojach. Jak osiągnąć taki efekt? Z naszą pomocą! Zachęcamy Cię do zapoznania się z portfolio Elite Music.

Lubimy zwłaszcza eventy o uroczystym charakterze. Jesteśmy na rynku od 2008 roku i od tego czasu zrealizowaliśmy przynajmniej kilkadziesiąt tego typu wydarzeń, dlatego możemy zaoferować na Twoją imprezę wiele trafnych i skutecznych rozwiązań. Wszystkie wspomniane elementy dostrajamy do Twoich potrzeb, potrzeb Twoich gości czy też potrzeb konkretnej okoliczności, dla której warto się spotkać. Oferujemy nie tylko organizację eventu, ale także szereg elementów składających się na całość i to zupełnie bezpośrednio: oprawa muzyczna na najwyższym poziomie, ujęcie programu w konwencji tematycznej albo zapewnienie profesjonalnej obsługi połączonej z efektownym pokazem i barem lodowym, to dopiero początek naszych możliwości.

Event na przykładzie – zobacz jedną z realizacji – demo video:

Czas na uroczyste otwarcie obiektu? Skorzystaj z naszego wsparcia i kompleksowego wykonania!

Przy organizacji eventów z okazji otwarcia obiektu i podobnych organizowanych poza przestrzenią hotelową zakres działań mających na celu przygotowanie takiego eventu, poszerza się o dodatkowe usługi jak na przykład organizacja serwisu bankietowego i catering,  mebli bankietowych oraz namiotów halowych. Wynika to przede wszystkim z faktu, że tego typu wydarzenia planowane są najczęściej w otwierany obiekcie lub w jego bezpośrednim pobliżu. Uroczyste otwarcia wymagają zatem nieco odmiennego planowania, wizji lokalnej na miejscu i realizacji związanych z tą okolicznością działań.

Imprezy dla firm wymagają poświęcenia szczególnej uwagi, sprawdzeniu wielu elementów i czynników tworzących kompletny projekt. Mając tą świadomość możemy zaoferować wykonanie na poziomie i z pomysłem. Jeżeli postawisz na współpracę z nami, będziesz mógł opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach względem eventu firmowego, a my zadbamy o to, by wszystko odbyło się zgodnie z Twoim zamysłem dołączając swoje kreatywne pomysły. Nie będziesz musiał martwić się absolutnie niczym, gdyż nasze usługi są elastyczne i całościowe – dające możliwość pełnego dostosowania eventu do Twoich potrzeb.

Na etapie tworzenia projektu i podczas realizacji imprezy firmowej dostarczamy:

 • propozycje miejsca pod event, wyszukanie obiektu,
 • wizja lokalna w wybranym miejscu, aby ocenić możliwości,
 • opracowanie programu eventu,
 • zapewnienie atrakcji artystycznych dobranych do charakteru i formy wydarzenia,
 • zapewnienie oprawy muzycznej,
 • organizacja niezbędnego personelu do obsługi imprezy, w tym event manager, który przez cały czas trwania imprezy czuwa nad jej właściwym przebiegiem,
 • techniczna obsługa eventu (posiadamy własne zaplecze sprzętu technicznego na eventy),
 • wszelkie inne zadania, które sprawią, że Twój event będzie dostrojony!

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności