Event Painting

Oferta

Event painting czyli warsztaty z malowania obrazu

Event painting, to nasz autorski pomysł na nietypowe warsztaty łączące integrację z pracą twórczą. Warsztaty możemy przeprowadzić zarówno w pomieszczeniu, jak i w plenerze. Event Painting może stać się nie tylko wspaniała zabawą integracyjna, ale może zasilić także uroczysty bankiet, podczas którego goście będą mogli przenieść na płótno swoje pomysły twórcze.

Jak to wygląda w praktyce?

Standardowym projektem artysty jest industrialne miasto, które podczas eventu  wzbogacone zostaje o scenki tworzone przez uczestników. Mogą to być  np scenki związane z firmą klienta,  jego branżą i inne. To właśnie fakt, że w tworzeniu obrazu biorą udział uczestnicy imprezy, którzy przenoszą na płótno swoje artystyczne sugestie jest największą wartością tych warsztatów, gdyż powstaje projekt autorski mający wielu autorów. Aby nadać pewien ton i właściwy tor pracom, artysta przygotowuje szkic koncepcyjny na obrazie. Jest to niezbędne zwłaszcza w wersji programu, w której dzielimy uczestników na kilka niezależnych grup a dopiero na koniec łączymy obrazy w jedną całość.

Czas trwania atrakcji zależy w dużej mierze od formy warsztatów jaką przyjmiemy oraz oczywiście zaangażowania uczestników, ale  zasadniczo całość zamykamy w czasie 2-3 godz. a jeżeli obraz wymaga jeszcze szlifu, wówczas artysta  dopracowuje go już po warsztatach. Po wykonaniu prac bardzo często skończony obraz prezentujemy podczas uroczystego bankietu. Obraz po wszystkim staje się własnością organizatora/klienta korzystającego z atrakcji a tym samym może stać się rewelacyjnym dodatkiem do wnętrza siedziby firmy.

W ramach usługi event painting zapewniamy wszelkie niezbędne przybory, farby, folie oraz płótno i stelaże.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności