Pokaz Pole Dance i Burleska

Oferta

Pokaz pole dance i burleska

Pokaz Pole Dance

Pokaz inny niż wszystkie – łączy w sobie elementy tańca z figurami akrobatycznymi. Jest zmysłowy, sensualny i potrafi rozpalić zmysły.  Pokaz wykonuje zawodowa tancerka, która w swoim dorobku posiada najwyższe odznaczenia w konkursach pole dance w Polsce i Europie.

Pole dance to elastyczny pokaz na różne okazje, dzięki mobilnej rurce jesteśmy w stanie zrealizować go w różnych warunkach, jedyny wymóg to wysokość pomieszczenia min. 3,5 m.   Na pokaz składają się 3 oddzielne wyjścia po ok 4/5 min. każdy. Wyjścia może dostosować do konwencji imprezy.

w ramach pokazu pole dance zapewniamy:

  • występ solowy w wykonaniu tancerki – wicemistrzyni Europy i Świata w Pole Dance
  • zapewniamy profesjonalną mobilną rurkę X-Pole, wys. ok 3 metry
  • koszt: Pole dance – zapytaj o cenę

Pokaz Burleski

Pokaz burleski

Burleska to zdecydowanie odważny taniec utrzymany w teatralnej formule. Burleska to także taniec kokieteryjny, zmysłowy, kuszący, dowcipny i bardzo kobiecy. Oczywiście jest to taniec tylko dla dorosłych, niemniej jednak burleska to nie striptiz.  Burleska wyróżnia się stylem lat 20-stych, dlatego tak często jej elementem są rękawiczki, pończochy czy gorset, ale nie musi tak być zawsze. Pokaz może być oparty o bardzo różnorodne tematyczne choreografie:
Pin Up Girl, Juke Box, Jazzy, Cleopatra czy Cuba Libre to tylko część z tematycznych programów burleski, jakie proponuje nasza tancerka.

Pokaz dobieramy do potrzeb okoliczności i tematu imprezy, dlatego może stać się ciekawym dodatkiem do wielu z organizowanych przez nas wieczorów tematycznych.

 Królowa burleski (Mistrzyni Europy w Burlesce)  swoim wyjątkowym pokazem rozpali zmysły. Serdecznie zapraszamy.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności