O firmie

Oferta

Witamy w świecie eventów ELITE MUSIC

kilka słów o nas…

Od pierwszej wkręconej w scenę śrubki do ostatniego gościa dbamy o to, aby Twój event firmowy był wyjątkowy. Jesteśmy firmą eventową zbudowaną z pasji  do tego, co robimy oraz doświadczenia, które pozyskaliśmy realizując imprezy firmowe i  przyjęcia okolicznościowe na przełomie kilku lat.

Julian Dziewulski założyciel firmyElite MusicNasze motto to „eventy dostrojone” bo odpowiadając na zapotrzebowanie klienta, przejęliśmy cały proces tworzenia eventu, gdyż chcemy, aby organizacja wydarzeń zawsze była na najwyższym poziomie. Kompleksowa organizacja uroczystości, bankietów, imprez integracyjnych pozwala zadbać o dostrojenie każdego elementu składającego się na cały projekt i w rezultacie osiągnąć efekt!

Założycielem firmy Elite Music jest Julian Dziewulski – absolwent wydziału prawa i administracji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurski. Julian, tuż po obronie jasno określił swoje cele i ukierunkował się na własną działalność gospodarczą odsuwając kompletnie myśl o pracy w wyuczonym zawodzie. Firma przez niego stworzona to wynik pasji i zamiłowania do muzyki oraz przekazywania ludziom rozrywki rozumianej jako kreacji i produkcji imprez. Dzisiaj nasza firma organizuje przynajmniej kilkadziesiąt eventów rocznie i obsługuje klientów z całej Polski. Obszar działania obejmuje całą Polskę.

Co wyróżnia nas, jako firmę eventową?

 • jesteśmy bezpośrednim wykonawcą wielu usług związanych z eventami firmowymi,
 • proponujemy konkretne rozwiązania, które znajdziesz na tej stronie,
 • posiadamy zaplecze sprzętu technicznego (nagłośnienie, oświetlenie, scena),
 • oferujemy autorskie imprezy tematyczne – każdy program tworzyliśmy od podstaw,
 • prowadzimy management artystów i utrzymujemy bezpośrednie kontakty z artystami, muzykami, kabareciarzami,
 • realizujemy eventy w całej Polsce

Sprawdź nasze realizacje i poczuj moc płynącą z naszych realizacji:

[Not a valid template]

W eventach od 2008 roku – wybierz doświadczenie

Jako organizator imprez firmowych skupiamy się na doborze profesjonalistów, dlatego każda osoba pracująca z nami to specjalista swojej branży. Połączenie doświadczenia wielu osób od techniki przez impresariat po personel sprawia, że organizacja imprez dla firm to dla nas przyjemność.

Drogę do kreowania wydarzeń w 2008 rozpoczął Julian Dziewulski wychodząc od muzycznego managamentu, dochodząc do firmy eventowej z niewątpliwie szeroką ofertą i autorskimi projektami, którą charakteryzuje kompleksowa organizacja imprez, ale też nieco więcej, dzięki bazie sprzętu technicznego, który zasilił firmę. Elite Music to obecnie firma eventowa działająca w szerokim zakresie na terenie całego kraju. Organizacja imprez firmowych i konferencji jest dla nas centralnym obszarem działania.

Zaufało nam już wielu klientów (zobacz realizacje w portfolio). Mieliśmy okazję realizować eventy dla klientów z takich branż jak: farmaceutyczna, logistyczna, energetyczna czy wod-kan.  Często były to eventy wymagające, pochłaniające mnóstwo energii, ale zawsze dostawialiśmy pochwały za to, że jesteśmy agencją eventową, która dba o wykonanie i to dla nas najważniejszy motor do dalszego działania i rozwijania się.

Jako firma eventowa z doświadczeniem i organizator imprez jesteśmy obecni w trakcie szkoleń, wyjazdów integracyjnych, bankietów, pikników, konferencji. Kreujemy eventy dla Was, dlatego zawsze dbamy o kontakt z klientem i jego wizję! Robimy wszystko, aby tej wizji sprostać, dodać coś od siebie i zrealizować imprezę. Dobra firma eventowa wie, że odpowiednia organizacja jest kluczem do udanego wydarzenia! Dlatego w naszym programie wszystko musi być dostrojone!

do zobaczenia na Twoim evencie firmowym

Team Elite Music

Sprawdź naszą ofertę:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności