Mobilne studio streamingowe

Oferta

Mobilne wirtualne studio streamingowe

Aby przenieść wydarzenie do świata cyfrowego niezbędny jest odpowiedni zestaw urządzeń, dlatego stworzyliśmy ofertę wirtualnego studia streamingowego. Naszą ofertę charakteryzuje mobilność – potrzebujesz , abyśmy zrealizowali spotkanie online u Ciebie w firmie, albo chciałbyś całość zrealizować w przestrzeni hotelowej lub innej? U nas masz taką możliwość. Zabieramy wszystko co potrzebne na zorganizowanie wydarzenia i wypuszczenie go do sieci i przejeżdżamy do miejsca docelowego, tak jak to miało miejsce w przypadku standardowych eventów.

Mobilne studio streamingowe – co zawiera?

W ramach wirtualnego studia streaming-owego przygotowaliśmy kompletny zestaw urządzeń niezbędnych do transmisji obrazu i dźwięku. Studio aranżujemy w oparciu o scenografię opartą zarówno na fizycznych elementach np. przysłonięcie tyłu sceny czarnym horyzontem albo specjalnym tłem fotograficznym lub też grafiką zawierającą logotyp firmy. Oferujemy także technikę green screen / chroma key, czyli wysłonięcie przestrzeni zielonym materiałem, który daje następnie możliwość wyświetlenia dowolnej grafiki cyfrowej, włącznie z zaaranżowaniem przestrzeni przypominającej wirtualne studio. Całość transmisji odbywa się z zachowaniem wysokiej jakości obrazu w standardzie Full HD – zastosowane przez nas urządzenia dają gwarancje klarownej jakości obrazu i dźwięku.

Studio streamingowe – zestawienie urządzeń:

 • mikser video z możliwością transmisji obrazu w jakości Full HD i możliwością miksowania obrazu z 4 źródeł (aparaty cyfrowe/ kamery, laptopy do wyświetlenia prezentacji)
 • lustrzanki cyfrowe pełnoklatkowe i dslr
 • cyfrowy mikser dźwięku
 • zestaw mikrofonów na różne okazje w tym do ręki, typu lavalier oraz nagłowne, a także mikrofony dedykowane do kamer o charakterystyce kierunkowej,  skupiające się na rejestrowaniu dźwięku sprzed aparatu cyfrowego albo kamery.
 • Peryferia, okablowanie, statywy, konstrukcje sceniczne – trawersy, podesty sceniczne – scena z wysłonięciem
 • Monitory poglądowe wykorzystywane w roli prompterów dla wyświetleń tekstu prelegentów
 • Oświetlenie studyjne: zestaw softboxów a także profesjonalnych doświetlaczy z soczewkami fresnela do zapewnienie odpowiedniego doświetlenia osób.
 • Oświetlenie efektowe w tym m.in. głowice ruchome reflektory par i listwy, które mogą posłużyć jako elementy poprawiające efekt wizualny studia.
 • Tła fotograficzne o szerokości do 2,5m dla realizacji w węższym zakresie obrazu. Czarny horyzont oraz tła zielone tzw. green screen dla realizacji w szerszym zakresie obrazu
 • W ramach teł możemy zaoferować gotowe rozwiązania zaw. wcześniej przygotowaną grafikę ( np. imitujące ścianę z cegły) tło zielone tzw. green screen do podłożenia dowolnej grafiki, ale także jesteśmy w stanie przygotować tło pod zamówienie klienta, zaw. dedykowany tekst, logotyp klienta itd., włącznie z projektem graficznym.

Go online – skorzystaj z mobilnego studia streamingowego.

Streaming do internetu możesz wykorzystać na różne sposoby i różne okoliczności. :

 • event firmowy lub konferencja
 • szkolenie online – obecnie nie ma skuteczniejszego sposobu na podzielenie się wiedzą, jak szkolenie online a angażując nasz zespół masz pewność, że będzie to spotkanie zrealizowane na wysokim poziomie technicznym.
 • promocja produktów, usług czy prezentacji umiejętności personalnych albo wiedzy – to rozwiązanie, które daje realną możliwość pokazania swoich produktów w sieci, w ramach prezentacji.
 • warsztaty integracyjne – łączą osobę prowadzącego – specjalistę w danej dziedzinie z uczestnikami spotkania.
 • pokazy artystyczne, koncerty muzyczne , występy stand-uperów- streaming dostarczamy dla zapewnienia rozrywki.

Należy zaznaczyć, że streamingu to rozwiązanie nie tylko dla firm , ale praktycznie dla każdego, kto chciałbym przekazać do internetu treści, zdobyć nowych fanów i subskrybentów – jeżeli jesteś Youtuberem, spytaj nas o możliwość współpracy i stworzenia wysokiej jakości nagrania.

Korzyści płynące z transmisji na żywo do internetu są istotne. Streaming daje możliwość wielokrotnego zwiększenia zasięgu twojego wydarzenia.

Studio streamingowe to idealne rozwiązanie do tego, aby połączyć się z pracownikami, czy kontrahentami. Dzięki niemu przekażesz ważne informacje w trakcie konferencji, szkolenia, prezentacji . To rozwiązanie dla firm, czy youtuberów, którzy chcieliby uzyskać wysoką jakość obrazu i dźwięku.

Dlaczego Elite Music?

Wieloletnia praca w eventach sprawiła, że dobrze poznaliśmy potrzeby naszych klientów. Teraz tą wiedzę przerzucamy na eventy online, dostarczając m.in. zaplecze techniczne i obsługę transmisji na żywo w ramach mobilnego studia streamingowego, ale wiele innych usług związanych z organizacją eventów online.

Pracujemy z wykorzystaniem najpopularniejszych narzędzi i platform do spotkań i transmisjami internetowej jak np. Zoom, Meets, Teams,  Youtube.

Jesteśmy agencją z 12 letnim doświadczeniem z własnym zapleczem technicznym. Dostarczamy swoje rozwiązania bezpośrednio dla klientów biznesowych oraz współpracujemy z agencjami eventowymi wspomagając organizację projektów. Zapraszamy do współpracy.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności