Wieczór kubański

Oferta

Poczuj wyspiarski klimat salsy i latynoskiej imprezy! Zapraszamy na wieczór kubański.

Masz ochotę zaserwować sobie i swoim gościom zabawę w gorącym kubańskim klimacie? Jeśli tak, to wieczór kubański będzie trafnym wyborem.

Wieczór kubański w naszym wykonaniu, to wspaniała integracyjna zabawa w rytm latynoskich przebojów i kubańskiej salsy. W trakcie programu nasz zespół zaserwuje uczestnikom zestaw tematycznych konkursów i tanecznych zabaw. To wszystko okraszone zostanie kolorowym wystrojem i efektownym podświetleniem a o klarowność dźwięku i efekty świetlne zadba zespół techników.

Wieczór kubański to kompleksowa propozycja zawierająca wszystko to, czego potrzebujesz na integracyjną zabawę przez wiele godzin. Zamawiasz nas i uzyskujesz pełen komfort, jeśli chodzi o organizację imprezy – my zajmiemy się wszystkim – przyjeżdżamy do hotelu, montujemy sprzęt, realizujemy program a na koniec cieszymy się z Twojego zadowolenia – tak to u nas zwykle wygląda.

Zobacz krótki film promocyjny z wieczoru kubańskiego

Nasze pomysły na dodatki, czyli wiele możliwości kreacji wieczoru kubańskiego

Wieczór kubański, jak każdy temat z naszej oferty, to także wiele możliwości aranżacji, dlatego w ramach programu oferujemy opcjonalne występy muzyczne kubańskich solistów, zespołów, dodatkową oprawę muzyczną na bębnach, czy pokazy taneczne kubańskiej grupy tancerek. Do programu polecamy także dodatki, które na stałe wpisały się w kanon imprez, jak fotobudka ( tutaj urządzona odpowiednio do tematu imprezy) a także modny dodatek w ostatnim czasie – dekoracje balonowe na bazie balonów napełnianych helem ze specjalnie na ten wieczór balonami o tematycznych kształtach.

Fiesta Cubana z solistą albo kubańskim zespołem muzycznym

Podczas wieczoru kubańskiego Fiesta Cubana zapraszamy do zabawy z latynoskim zespołem, który rozgrzeje atmosferę najlepszym graniem prosto z Kuby!

Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się kręcić biodrami w szalonym rytmie salsy, czy rumby, wziąć udział w konkursach tematycznych, czy choćby uraczyć się narodowym trunkiem Kubańczyków, słynnym Cuba Libre. Dla naszych gości przygotowaliśmy najlepszy program, który daje możliwość przeniesienia się na hiszpańską perłę Karaibów i zabawy choćby do rana! Wieczór kubański zintegruje Was i pokaże siłę wspólnej zabawy!

Wieczór kubański dostarcza:

 • wystrój tematyczny czyli palmy, maty i inne kubańskie motywy,
 • DJ-a, który porwie swoim setem złożonym z największych przebojów latino,
 • konferansjera i animatorkę, którzy zagrzeją do zabawy i poprowadzą gorące animacje,
 • kubański muzyk albo zespół muzyczny latino, który zaprezentuje co im w duszy gra (opcjonalnie) ,
 • pokazy taneczne w wykonaniu kubańskiej grupy tancerek (opcjonalnie),
 • kompletny zestaw sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego,
 • oświetlenie dekoracyjne sali,
 • efekty świetlne z dostarczonych urządzeń ( łącznie kilkadziesiąt różne rodzaju urządzeń: głowice ruchome, reflektory par, listwy ledowe),
 • tematyczne  konkursy i nagrody w dopracowanym programie,
 • czas trwania programu: 3-4 godziny,
 • łączny czas trwania imprezy: 7 godzin.

Zobacz event kubański w różnych odsłonach:

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności