Integracja i teambuilding online

Oferta

Nowy wymiar integracji to integracja online!

Czy spotkanie integracyjne można przenieść do sieci? Oczywiście, że tak! W tym celu przygotowaliśmy ofertę gier scenariuszowych, zabaw quizowych a także escape room-u, aby budować relacje w Twoim zespole!

Teambulding online –  na czym to polega?

Tembuildingowi w wersji online przyświeca ten sam cel, co w klasycznej jego formie –  praca zespołowa. Tylko dzięki pracy zespołowej odniesiesz sukces w grze, ukończysz etap, rozwiążesz zagadkę albo stworzysz niebanalną etiudę filmową. Skrupulatnie przeanalizowaliśmy różne formy integracji zespołowej w wersji online i wybraliśmy dla Ciebie najciekawsze propozycje. Zobacz, jakie mamy pomysły na Twoją integrację:

Gra fabularna / scenariuszowa

gra scenariuszowa online trailer

Gra scenariusza wciąga swoją fabułą – co powiesz na grę kryminalną z wciągającą fabułą ze zbrodnią w tle? Ktoś został zamordowany a ty wespół ze swoim zespołem musisz przeprowadzić wnikliwe śledztwo, przesłuchać wiele postać i finalnie odgadnąć kto kryje się za tą krwawą zbrodnią. Różne team-y dochodzą do różnych wniosków, ale na koniec wszystko wyjdzie na jaw i okaże się, kto rozszyfrował zagadkę i wskazał właściwego podejrzanego.

Gra kryminalna to spotkanie pełne tajemnic, intryg i niespodziewanych splotów zdarzeń. To także a może przede wszystkim wciągająca integracyjna zabawa.

Escape Room Online

W grze typu escape room w wersji online zabieramy uczestników do wirtualnego pokoju zagadek. W zależności od wybranej opcji może to być realny pokój. Wówczas mistrz gry znajduje się w pomieszczeniu a Ty wespół ze swoim zespołem wydajesz mu polecenia. W drugiej wersji escape roomu odwiedzasz wirtualne pomieszczenie a mistrz gry staje się moderatorem, który udziela podpowiedzi w razie gdybyś utknął w martwym punkcie.   Escape room online to przede wszystkim gra zespołowa  a zadaniem zespołu jest rozwiązanie szeregu zagadek i wydostanie się z pokoju .

Integracja online - gra scenariuszowa

Escape room to niezwykle ciekawa forma integracji zawierająca wątki fabularne a całość realizowana jest  w klimatycznie przygotowanych pomieszczeniach.

Event Painting online czyli integracyjne malowanie obrazu

Event Painting w wersji online to atrakcja inna niż wszystkie. Istotą zabawy jest namalowanie swojej części obrazu , ale w taki sposób, aby całość zgrywała się z częściami osób z Twojego zespołu. Gra odbywa się pod okiem naszego animatora posiadającego doświadczenie plastyczne a jeśli chcesz do zabawy możemy zaangażować także uznanego malarza, który przedstawi podstawowe techniki malarskie a także uchyli rąbka tajemnicy o świecie artystów-malarzy.

Nagrywanie wspólnego teledysku – lipdub

Tym razem na warsztat bierzemy Waszą ulubioną piosenkę a zadaniem będzie nagranie do niej teledysku. Technika kompletnie dowolna – zadaniem Waszego zespołu jest opracowanie koncepcji i wykonanie nagrań swoimi telefonami.

Nie ma znaczenia, czy będziesz chciał nawiązać do oryginalnego teledysku do wybranej piosenki, czy pójść w zupełnie inną stronę. Liczy się przede wszystkim kreatywność i zaangażowanie całego zespołu.

Po wykonaniu nagrań przesyłacie do nas pliki a nasz realizator wideo zajmuje się ich montażem. Potem spotykamy się na wspólną premierę prac wszystkich zespołów online.

Etiudy filmowe a la Hollywood

Na początku opracowujesz wespół ze swoim zespołem scenariusz Waszego filmu. Kino akcji, dreszczowiec, komedia lub film fantasy albo jeszcze inny gatunek filmowy?  To do Was należy wybór fabuły a my w razie czego jesteśmy od tego, aby podrzucić kilka pomysłów. Istotą zabawy jest przede wszystkim pobudzenie kreatywności zespołowej, więc mocno wierzymy w to, że Wasz zespól wymyśli coś fantastycznego.

Następnie przechodzimy do nagrywania i nie przejmuj się, że nie masz profesjonalnej kamery, bo w naszej zabawie dla równych szans używamy wyłącznie smartfonów. Po wykonaniu nagrania przesyłasz do nas materiał a nasz realizator wideo zajmie się jego obróbką. W procesie post produkcji poskładamy ujęcia w jedną całość, dodamy napisy tytułowe i opcjonalne efekty. Ponadto nasz grafik przygotuje plakat promujący premierę filmów. Plakat zostanie rozesłany w mailowym zaproszeniu na premierę.

Integracja online

Czas na uroczystą premierę. Teraz zbieramy się wszyscy tj. wszystkie zespoły uczestniczące w zabawie, aby obejrzeć wspólnie Wasze prace. W wydarzeniu uczestniczyć będzie konferansjer, który profesjonalnie poprowadzi naszą wirtualną galę. Zabawa w zależności od wybranej opcji może zakończyć się wyborem najlepszej etiudy filmowej przez jury.

warsztaty integracyjne

Integracja to także różnego rodzaju warsztaty online, ale jest to na tyle obszerny temat, że poświeciliśmy jemu oddzielną zakładkę. Więcej informacji o warsztatach integracyjnych znajdziesz tutaj.

Jeszcze więcej pomysłów na integrację online

Dział dotyczący eventów online jest pełen pomysłów na integrację w różnej formie: DJ online, pokaz artystyczny albo występ improwizowany – takie pomysły znajdziesz na łamach naszej strony. Integracja to także różnego rodzaju warsztaty online, ale jest to na tyle obszerny temat, że poświeciliśmy jemu oddzielną zakładkę. Więcej informacji o warsztatach integracyjnych znajdziesz tutaj.

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności