Warsztaty kulinarne i live cooking

Oferta

Warsztaty kulinarne – gotowanie pod okiem szefa kuchni, modne potrawy i moc integracyjnej zabawy

Warsztaty kulinarne

W dzisiejszych czas zdecydowanie panuje moda na gotowanie a samo przygotowywanie posiłków może być tak samo ekscytujące, co interesujące. Jak grzyby po deszczu w telewizji publicznej pojawiają się coraz to nowe pomysły na programy o tematyce kulinarnej. Te zapotrzebowanie na temat gotowania uzupełniamy także, my ofertę integracyjnego gotowania skierowaną do firm. Warsztaty kulinarne, to bardzo ciekawa forma spędzenia czasu w gronie pracowników firmy a przy tym możliwość stworzenia pysznego dania dla siebie i pozostałych uczestników.

W trakcie warsztatów kulinarnych uczestnicy zostają podzieleni na kilkunastoosobowe grupy. Każda z grup dostaje taki sam zestaw artykułów i przyrządów w tym m.in. garnki, palniki, naczynia, noże itp. ( zapewniamy wszystko co jest niezbędne). Następnie pod okiem opiekuna – zawodowego kucharza rozpoczyna się przygotowywanie posiłków. Może to być jedna potrawa, może być kilka różnych potraw albo po prostu kilkudaniowy obiad, gdyż na zakończenie warsztatów nie pozostaje nic innego jak zasiać do stołu i zjeść to, co zostało stworzone wspólnymi siłami przez Ciebie i Twoich kolegów. 

Na uwagę zasługuje tutaj niezwykle silny akcent integracyjny warsztatów, co podkreślają kucharze związani z tego typu atrakcjami. Dzięki takim warsztatom grupa może się lepiej poznać, wzmocnić miedzy sobą współprace w realizacji zadań.

Pokazy kulinarne Live cooking

To nic innego jak gotowanie na żywo przez profesjonalnego szefa kuchni. Tutaj najczęściej angażujemy znanych z gazet i telewizji kucharzy – autorytety w dziedzinie kucharstwa. Pokazy life cookingu skierowane są zazwyczaj do liczniejszych grup – tutaj jeden kucharz staje vis a vis całej grupy, która przygląda się jego pracy. Kucharz opowiada przy tym ciekawe anegdoty związane ze sztuka kucharską.

Pokaz life cooking sprawdzi się wszędzie tam, gdzie organizacja klasycznych warsztatów stanowiłaby zbyt duży problem lub wydatek ze względu na wielkość grupy, natomiast pokaz life cookingu można zorganizować nawet dla grupy liczącej 100 osób i więcej. Na potrzeby pokazu life cooking przygotowujemy jedno stanowisko dla kucharza. W trakcie pokazu kucharz opowiada o przepisie czy sposobie podania przygotowywanej potrawy. Uczestnicy zadają pytania, dlatego zapewniamy także niezbędny zestaw sprzętu technicznego w tym mikrofony nagłowne pozwalające na jednoczesne gotowanie i konwersację.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności