Eventy Online

Oferta

Eventy nowej generacji to eventy online

Event jeszcze nigdy nie był tak dostępny, jak dzisiaj. Zmieniające się realia pokazały, że nowe rozwiązania idą w parze także z organizacją spotkań a na rynku pojawiły się lub już istniały urządzenia, które to umożliwiają. Tak więc zaproś na wirtualne wydarzenie wielu uczestników w dowolnej lokalizacji na świecie.  Wystarczy dostęp do Internetu i tyle. Proste prawda?

Oczywiście jest to proste u podstawy, gdyż aby wydarzenie nabrało odpowiedniej formy potrzebny jest zarówno jego odpowiednie przygotowanie, jak i zapewnienie właściwego zaplecza technicznego. Tym właśnie zajmiemy się my – stworzymy cyfrowe zaproszenie albo landing page, czyli stronę do rejestracji gości na spotkanie, roześlemy mailing, opracujemy wespół z Tobą scenariusz spotkania, wreszcie przyjedziemy w umówione miejsce z zestawem sprzętu, który umożliwi nam wypuszczenie do sieci obrazu i dźwięku, oczywiście z zachowaniem wysokich standardów.

Co otrzymujesz w ramach oferty organizacji eventu online?:

Twoje wydarzenie obsłużymy kompleksowo  od projektu po realizację techniczną zapewniając pełną obsługę audiowizualną. W ramach organizacji eventu online oferujemy przede wszystkim:

 • Mobilne wirtualne studio streamingowe – zestaw sprzętu do transmisji na żywo. Przyjeżdżamy ze sprzętem w dowolne miejsce w Polsce, tak aby zapewnić wygodę spotkania prelegentów i uczestników. Może to być przestrzeń hotelowa, może to być także przestrzeń w Twojej firmie czy nawet domu.
 • Live Streaming czyli transmisja na żywo – w ramach mobilnego wirtualnego studia streaming-owego zapewniamy zestaw urządzeń niezbędnych do zapewnienie przekazu w wysokiej jakości. To urządzenia poczynając od miksera wizyjnego, aparatów cyfrowych z jakościowymi obiektywami poprzez niezbędne mikrofony oraz światło studyjne i tzw. softboxy. To także scenografia i technologia green screen / chroma key pozwalająca wyświetlić dowolną grafikę w trakcie transmisji, tym samy przenieść uczestników spotkania do wirtualnego studia.
 • Planowanie, grafika, mailing – wespół z Tobą zaplanujemy przebieg spotkania, w tym także tworzymy zaproszenie na wydarzenie w cyfrowej formie czy nawet specjalną stronę internetową, na której potencjalni uczestnicy będą mogli zgłosić swój udział w spotkaniu (posiadamy dostęp do bazy graficznej z nowoczesnymi grafikami). Ponadto zajmiemy się wysyłką maili do wszystkich zaproszonych. Słowem produkujemy wszelkie materiały graficzne, które będą potrzebne do rozpowszechnia informacji o twoim wydarzeniu i jego przeprowadzenia.
 • Interaktywność spotkania i networking – realizujemy poprzez odpowiedni dobór platformy streamingowej z jednoczesnym zachowaniem takiego rozwiązania, które będzie optymalne z twojej perspektywy. Dzięki czatom, pokojom spotkań face to face, ankietom i możliwości głosowania uczestnicy mogą się komunikować i aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu;
 • Dodatkowe wsparcie personalne, dla eventów online – sam event, aby go dobrze przygotować albo sprawić, aby był interesujący może wymagać zaangażowania dodatkowych osób. W związku z tym proponujemy zaangażowanie specjalistów:
 • Mówca motywacyjny, który w sposób charakterystyczny dla swojej osoby pokrzepi twój zespół
 • Coach, który przedstawi dawkę specjalistycznej wiedzy,
 • Konferansjer, który poprowadzi spotkanie i wystąpi w roli moderatora dyskusji
 • Rozrywka online – w ramach scenariusza eventu online mogą pojawić się atrakcje dobrze znane z eventów na żywo. Lata w branży eventowej pozwalają nam na stwierdzenie, że specjalizujemy się w dostarczaniu różnego rodzaju niebanalnej rozrywki. Tak więc, jeżeli zamarzy Ci się wzbogacić wydarzenie o koncert czy pokaz artystyczny, to wiedz, że u nas znajdziesz szereg gotowych rozwiązań.
 • Do świata online przenieśliśmy m.in.: pokaz rzeźbienia w lodzie, którego efektem będzie rzeźba z logo Twojej firmy, albo pokaz barmański z mini warsztatami, czy w końcu pokaz visual show z ekspozycją Twojego logo. Po więcej pomysłów zapraszamy do kontaktu.
 • Nagranie wydarzenia – w niektórych sytuacjach może zajść potrzeba nagrania całego wydarzenia, dostępne urządzenia dają nam bezproblemową możliwość rejstracji w jakości HD.
 • Warsztaty kulinarne i degustacje – okazało się że tego typu wydarzenia możemy bez problemu przenieść na formę online i z sukcesem realizować spotkania
 • Eventy integracyjne – co powiesz na to , aby po części oficjalnej eventu uczestnikom zapewnić trochę rozrywki znanej z rzeczywistych spotkań? Oczywiście całość będzie zorganizowana a w formie online ,ale bez problemu zorganizujemy grę szpiegowską z podziałem na zespoły, escape room z licznym zagadkami, quiz wiedzy, czy tematyczną grę scenariuszową (np. świąteczną).

Przenosimy MOC wydarzeń do internetu

Eventy online to realna szansa na to, aby przenieść potencjał tak lubianych eventów organizowanych z udziałem publiczności do Internetu. To także nowe podejście do tematu spotkań. Ile razy zastanawiałeś co tym razem zrobić, aby Twój event był wyjątkowy?

To proste – przejdź do online i zobacz, jaki potencjał drzemie w tego typu spotkaniach. Rzecz jasna naszym zadaniem jest sprawić, abyś mógł po tym online-owym świecie poruszać się bezproblemowo, dlatego też zaopatrzyliśmy się w urządzenia techniczne do streamingu.

Naszym celem jest stworzenie wydarzenia w sposób kreatywny, nowatorski, ale także komfortowy i bezpieczny, zapewniający wysokiej jakości odbiór bez zakłóceń i problemów technicznych. Kompletnie nie ma znaczenia, czy jest to mały event, czy większe wydarzenie. Każde wydarzenie zasługuje na takie podejście.

Go online

Eventy online to jedyna słuszna alternatywa, aby spotkać się z klientami, pracownikami, przeprowadzić szkolenie, prezentację nowych produktów firmy albo podsumować rok.

Event online ma być instrumentem, który pozwoli nawiązać do tradycyjnej formy spotkań. Dzięki niemu będziesz mógł zarówno przekazać istotne kwestie związane z życiem firmy, ale też dostarczyć rozrywkę swoim pracownikom. Stąd też proponujemy Tobie tak wiele form eventu online mających swoje odzwierciedlenie w offline.

Dlatego też postawiliśmy na  różne dodatki subsydiarne i rozrywkę, jaką możesz zaoferować przy okazji organizacji eventu np. konferencji online. Rozrywka oczywiście może stać się głównym celem spotkania a sam event online może przybrać formę w 100% spotkania integracyjnego poprzez przygotowane gry, zabawy czy warsztaty integracyjne.

Wszystko po to , aby uczestnik poczuł, że bierze udział w spotkaniu, że to spotkanie jest ważne i ma sens.

Do świata online przenosimy schemat działania dobrze znany z eventów w realu – ile to było eventów, gdzie po części merytorycznej przechodziliśmy do miej oficjalne formy spotkania okraszonej rozrywką. Ten schemat ma pozostać, dlatego w ofercie online proponujemy nawet usługę DJ-a który zagra dobrze znane hity i przypomni tym samym wspaniały klimat zabawy , który pamiętasz z dotychczasowych spotkań firmowych.

Dlaczego Elite Music?

W branży eventowej jesteśmy od 12 lat ( od 2008 roku) i chcemy zdobytą wiedze w tym czasie przenieście na Twoje wydarzenie online. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz tak wiele rozwiązań dotyczących eventu od zapewnienia zaplecza technicznego po części artystyczną dostosowana do eventów online.  

Zatem jeżeli zapragniesz zorganizować koncert jako główny element twojego eventu nie omieszkaj odezwać się do nas – nie tylko zaproponujemy artystów, ale także zapewniamy kompleksową obsługę twojego eventu online. Zobacz zdjęcia z niektórych wybranych realziacji – przegląd:

Musi być interesująco!

Celem eventów online organizowanych przez nas jest ułożenie w taki sposób programu, aby wydarzenie było ciekawe, dynamiczne, pozbawione tylko nudnych słupków i wykresów. Spotkanie takie, w którym uczestnik faktycznie poczuje się, że bierze w nim czynny udział, a sam event zostanie podsumowany, jako wydarzenie wartościowe i zorganizowane z sukcesem.

Stay Home a event online – jak to ugryźć?

Organizacja eventu online w sytuacji gdy Ty znajdujesz się w domowym zaciszu wydaje ci się niemożliwa? Słusznie, że możesz tak pomyśleć. My do sprawy staramy się  podejść szerzej uwzględniając także twoją rodzinę i dzieci – nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaangażować członków Twojej rodziny w zajęcia integracyjne, podczas, gdy Ty będziesz w innym pokoju zajmował się sprawami bardziej merytorycznymi. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz tak wiele różnych rozwiązań i pomysłów na warsztaty online: kulinarne, kreatywne, związane z aktywnością fizyczną, czy taneczne. Takie atrakcje mogą stać się elementem spotkania online.

 Zresztą tak samo było przy eventach face to face – tutaj także spotkania aranżowaliśmy tak, aby było ciekawie, żeby zawsze dostarczyć coś nowego zarówno dla klientów, którzy wielokrotnie korzystali z naszych usług, jak i dla tych którzy pojawiali się z chęcią zorganizowania wespół z nami pierwszego spotkania. Nie raz dostarczaliśmy jako atrakcję dla Pań jedną formę atrakcji np. warsztaty jogi lub kulinarne a dla Panów warsztaty barmańskie, albo degustacje trunków.

Narzędzia / platformy do komunikacji

Pracujemy na różnych platformach, staramy się dostosować platformę/ narzędzie  do charakteru spotkania. Nie zamykamy się na jednym rozwianiu a staramy się dostosować do tego z czym masz doświadczenie, tak więc nie ma znaczenia czy będzie to zoom, teams, meet czy bezpośredni do  Youtube.

Streaming możemy zrealizować na dowolnej platformie włącznie dedykowanymi do spotkań, któ®e wprowadzają nowe funkcjonalności np. takich w formie gry gdzie zamieniasz się w awatara i możesz poruszać się stworzoną przez siebie postacią po wirtualnej przestrzeni.

wirtualny event

Chodzi oto, aby dobrać narzędzie dostosowane do Twoich potrzeb, twoich preferencji a także narzędzie takie, które pozwoli na realizację założonych celów i zapewni nie tylko odpowiedni przekaz, ale będzie pozytywnie postrzegane wśród odbiorców i w konsekwencji przełoży się np. na ich zaangażowanie. To ważne, aby przenieść twój event do online tak, aby był interesujący jak event tradycyjny i to jest główny cel, jaki stawimy sobie opracowując szczegóły eventu w wersji online.

Event Hybrydowy

event hybrydowy

Event hybrydowy to rozwiązanie na czasy, gdy będą już możliwe spotkania w większym gronie. Nikt nie ma już wątpliwości że technologia transmisji online stanie się stałym elementem organizowanych wydarzeń. Taki w istocie jest event hybrydowy – to połączenie standardowego spotkania z uczestnikami na żywo oraz transmisji / streamingu do Internetu.

Jest to najprościej ujmując połączenie standardowego eventu z relacją online. Wówczas w evencie uczestniczy grupa techników i realizatorów odpowiedzialna za obsługę kamer albo lustrzanek i wypuszczenie sygnału do sieci, tak, aby każdy, kto zostanie zaproszony do udziału w evencie, mógł na żywo, w dowolnym miejscu na świecie wziąć w nim udział.  Zasadniczo wystarczy podłączenie do Internetu i minimum wiedzy jeśli chodzi o obsługę komputera, aby połączyć się wirtualnie z miejscem, gdzie odbywa się wydarzenie.

Event hybrydowe to format, który ma istotne znaczenie dla konferencji, szkoleń, prezentacji. Dzięki transmisji online poszerzamy zakres odbiorców – daje możliwość dotarcia z treścią, którą chcą przekazać prelegenci do szerokiego grona osób. To także alternatywa dla wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mogą się pojawić na spotkaniu, jednak będą w stanie dołączyć do wydarzenia online.

Podsumowanie – krótko o tym, dlaczego warto?

Pamiętaj, że potrzeba spotkań w dzisiejszych czasach jest jeszcze większa niż to było wcześniej, dlatego uważamy, że nie powinieneś rezygnować ze spotkań, tylko przenieść swój event z tzw. offline do online.  Tak samo jak przy okazji eventów offline,  tak eventy online mają służyć budowaniu relacji, czy to z pracownikami, czy z kontrahentami. Event online z pewności sprawi, że zaproszeni poczują się docenieni a organizując rozrywkę zapewnisz tak ważną odskocznię od często przytłaczającej codzienności. Takie cele przyświecały eventom offline, takie też cele mają spełnić spotkania online.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności