Bodypainting na imprezy

Oferta

Bodypainting – bo siła tkwi w przekazie

Nowoczesny bodypainting jest nie tylko sztuką malowania ciała, ale także narzędziem do skutecznego promowania firmy podczas eventu. Bodypainting możemy wykorzystać w trakcie uroczystości firmowej, imprezy tematycznej (polecamy do programu ogień-woda) a nawet za jego pomocą konkretnie podnieść zainteresowanie stoiskiem podczas tragów.

Korzystając z bodypaintingu przekonasz się, że jego siła tkwi w przekazie – ciekawie pomalowane ciała modelek, przykują uwagę i oczarują publiczność!

Na każdy event przygotowujemy autorski projekt malunku dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. W trakcie targów uczestnicy mogą przyjrzeć się procesowi malowania ciała a dla imprez wieczornych proponujemy także zastosowanie farb uv. Natomiast na imprezy integracyjne do bodypaintingu dorzucimy ekstra dodatek w postaci bodywriting,’u czyli malowania prostych motywów dla gości.

Skrozystaj z bodypainting-u  jeśli myślisz o takich eventach jak:

  • targi – imprezy targowe: promocja produktów lub logo firmy poprzez bodypainting,
  • uroczystości firmowe i eventy biznesowe: hostessy pomalowane w oryginalny sposób będą witać gości i zrealizują inne eventowe zadania,
  • imprezy integracyjne w tym tematyczne: Oprócz zjawiskowo pomalowanych hostess, bodypainter przez kilka godzin będzie do dyspozycji gości, aby namalować proste motywy,
  • kampanie reklamowe, pokazy mody, sesje zdjęciowe: sam bodypainting lub w połączeniu z pełną charakteryzacją, która pozwoli zamienić osobę w futurystyczną postać.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności