Degustacje i warsztaty

Oferta

Organizujemy degustacje i warsztaty integracyjne dla firm.

Ten dział z pewnością wypełni Twoje potrzeby jeżeli poszukujesz ciekawego dodatku do spotkania biznesowego albo integracji Twojego zespołu niekoniecznie w plenerze. Wiemy, że nauka może przybrać ciekawą formę, dlatego przygotowaliśmy w tym dziale degustacje i warsztaty dla firm. 

Kiedy degustacje i warsztaty integracyjne?

 • Degustacje w formie wykładu – mogą urozmaicić a zarazem ciekawie spuentować spotkanie biznesowe, konferencję albo szkolenie. Po wielu godzinach wysiłku umysłowego będą idealnym i eleganckim dodatkiem do spotkania. Proponujemy na takie okoliczności degustacje alkoholi, wśród, których wiedzie prym degustacja whisky. Degustacje przeprowadzamy w formie jednolitego wykładu.
 • Degustacje w formie stoiska degustacyjnego  – degustacje mogą przybrać formę dodatków do imprez wieczornych i integracyjnych (np. zobacz program Prohibicja Kasyno). Oprócz degustacji popularnych trunków oferujemy także degustacje cygar z pokazem klasycznego zwijania cygar na udzie Kubanki (np. do imprezy tematycznej Wieczór kubański).
 • Warsztaty integracyjne dla firm – to integracja i metoda nauki, która stawia na wykonanie zespołowe. Podczas warsztatów specjaliści przeprowadzą Was przez tajniki relaksacyjne jogi, wspólnymi siłami ugotujecie niebanalny obiad, albo poznacie techniki wizażu i stylizacji.

Skorzystaj z nietuzinkowej formy atrakcji jaką są degustacje i warsztaty integracyjne i zamów jeden z tematów. Więcej szczegółów dotyczących poszczególnych propozycji prezentujemy w poniższych zakładkach.

[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=”Dotychczas mieliśmy okazję organizować warsztaty ( kliknij , aby rozwinąć listę):”]

[row]

 • kulinarne – gotowanie pod okiem szefa kuchni, modne potrawy, kuchnia fusion i moc integracyjnej zabawy
 • event painting – integracyjne malowanie wielkoformatowego obrazu pod okiem malarza-artysty,
 • barmańskie – jednolity wykład lub w prostej formie jako dodatek do imprezy, realizowane najczęściej bezpośrednio po pokazie barmańskim flair zobacz więcej nt. pokazów barmańskich
 • wizażu i stylizacji – warsztaty skierowane główne dla Pań, mogą kończyć się makijażem na wieczorny event,
 • warsztaty taneczne – Uczestnicy uczą się podstaw wybranego tańca pod okiem doświadczonej pary tancerzy,
 • warsztaty rytmu – ciekawa forma integracji z użyciem bębnów afrykańskich, w której liczy się rytm i zgranie,
 • relaksacyjne – joga – warsztaty te odróżnia spokój i kompletna cisza, prowadzone pod okiem instruktorki jogi.

Jeśli nie znalazłeś propozycji warsztatów odpowiedniej dla siebie napisz do nas – na pewno mamy odpowiedniego specjalistę, który przeprowadzi warsztaty dla Ciebie.

[/toggle]
[/toggles]

Sprawdź nasze propozycje:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności