Integracja i teambuilding

Oferta

Organizacja wyjazdów integracyjnych pełnych przygód

Zadbaj o relacje w grupie i spraw , aby pracownicy poczuli satysfakcję z bycia częścią firmy. Do osiągnięcia tego celu polecamy organizację spotkań integracyjnych. Imprezy integracyjne budują więzi, poprawiają nastroje, tworzą niezapomniane chwile.

Aby zagwarantować satysfakcjonująco spędzony czas, proponujemy atrakcje ściśle dopasowane do konkretnego zespołu. Mamy świadomość, że w zależności od branży, liczby zatrudnionych pracowników czy dostępnego budżetu, poszczególne przedsiębiorstwa mają różne potrzeby i oczekiwania co do integracji dla firm. Podczas gdy jedni klienci preferują wyjazdy, inni wolą spędzić czas w rodzinnych stronach, a kolejni wybierają relaks w wysokiej klasy hotelach. Niezależnie od preferencji, można mieć pewność, że działamy tak, aby organizowane przez nas imprezy zaspokajały wymagania Twojego zespołu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci pragną skonsolidować swoją załogę, tak aby pomiędzy pracownikami wytworzyły się dobre relacje. To bardzo ważne w kontekście motywacji do pracy, skutecznego współdziałania i poczucia przynależności do zespołu. Bez tego wszystkiego trudno o wzajemne zaufanie i podążanie w tym samym kierunku, do którego zmierza firma. Organizacja wyjazdów i imprez integracyjnych dla firm jest więc zyskowną inwestycją w kadry przedsiębiorstwa, dlatego zdecydowanie warto skorzystać z tej szansy.

Co istotne, oferowane przez nas integracje dedykujemy nie tylko gdy chcesz poprawić relacje wśród zespołu pracowników, ale również przy okazji spotkań dla kontrahentów. W trakcie wspólnego wyjazdu czy imprezy z potencjalnymi partnerami biznesowymi można zacieśnić z nimi więzy, poznać się bliżej, porozmawiać niekoniecznie wyłącznie na oficjalne tematy, a przy okazji dojść do porozumienia w sprawie wspólnych przedsięwzięć. W przyjaznej, serdecznej atmosferze znacznie łatwiej o konstruktywne wnioski i nawiązanie owocnych relacji.

Integracja teambuildinogwa, to także ciekawy sposób na zintegrowanie lokalnej społeczności – miasta, dzielnicy, społeczności powiatowej , gminnej czy wiejskiej. Organizując ciekawą zabawę dla lokalnej społeczności buduje dobre relacje.

Zobacz realizacje – integracja dzienna:

Zobacz realizacje – integracja wieczorna:

Imprezy integracyjne takie, jakich potrzebujesz

W naszej ofercie znajdziesz rozmaite scenariusze i atrakcje, które sprzyjają firmowej integracji. W interesujący sposób organizujemy czas pracownikom i kontrahentom zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorową porą. Bez względu na to, czy zespół preferuje subtelną kolację w wyrafinowanej restauracji z wykwintnym jedzeniem, czy zabawę na parkiecie do białego rana, jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym wymaganiom każdego klienta.

Dobieramy takie sposoby spędzania czasu, aby uczestnicy nie zapomnieli o nich przez długi czas. Kładziemy nacisk na aktywizację pracowników i skutecznie zachęcamy ich do wzięcia udziału w integracji, co pozytywnie przekłada się na ich morale i daje im poczucie, że pracodawca o nich dba. Taka świadomość jest bezcenna w kontekście motywacji i determinacji do pracy, dlatego zdecydowanie warto zlecić nam organizację imprez, ale też wyjazdów integracyjnych, które oferujemy specjalnie z myślą o naszych klientach.

Sprawdź nasze pomysły na integrację outdoor – Integracja „na zewnątrz”:

 • paintball,
 • quady,
 • samochody terenowe i inne pojazdy mechaniczne,
 • konkurencje teambuildingowe i sprawnościowe –
 • gotowe programy teambuildingowe: Spartakiada, Fun Cars, Stronger2Gether, Top secret i inne
 • gry terenowe z orientowaniem mapy,
 • gry scenariuszowe leśne,
 • orienteering w warunkach miejskich,
 • regaty żeglarskie dla firm,
 • spływy kajakowe,
 • spływy pontonowe,
 • atrakcje na wodzie: skutery wodne, pływanie na deskach SUP,
 • wyścigi na smoczych łodziach,
 • integracja w stylu „odpicuj brykę”,
 • budowanie i konstruowanie dla firm oraz maszyna goldberga,
 • loty widokowe samolotem,
 • wycieczki piesze i nordic walking z opieką instruktora
 • zwiedzanie obiektów turystycznych

Integracja indoor – wewnątrz pomiesczeń:

 • budowanie maszyny goldberga,
 • hotelowy escape room,
 • gry scenariuszowe,
 • teleturnieje i quizy,
 • zajęcia jogi,
 • zajęcia Zumba-fitness,
 • warsztaty kulinarne i live cooking,
 • warsztaty baristyczne,
 • degustacje trunków: piwo, wino, whisky, nalewki
 • inne propozycje na degustacje i warsztaty integracyjne
 • integracja wieczorna: specjalizujemy się w organizacji imprez tematycznych oraz uroczystości firmowych. Zapewniamy oprawę muzyczną (DJ, utalentowanych muzyków, zespoły coverowe) oraz atrakcje artystyczne. Posiadamy własne zaplecze sprzętu technicznego/scenicznego: nagłośnienie, oświetlenie , scena, peryferia.

Organizując imprezy integracyjne staramy się zaoferować rozwiązanie dopasowane do potrzeb grupy, opierające się na atrakcjach, które zapadną w pamięci uczestników przy jednoczesnej poprawie relacji między pracownikami i zwiększeniu ich efektywności pracy. Naszym celem jest stworzyć taki program wyjazdu, aby na jego zakończenie grupa miała poczucie uczestniczenia w wartościowym wydarzeniu.

Kompleksowo organizujemy imprezy integracyjne dla firm

Imprezy integracyjne organizacja

Leniwy wypad nad morze lub jezioro, aby wspólnie się poopalać, popływać żaglówką czy pograć w siatkówkę? A może nastawiona na bardziej intensywną aktywność fizyczną wyprawa w góry, w trakcie której uczestnicy razem przemierzają daleki szlaki? Albo odprężający pobyt w ekskluzywnym hotelu SPA? Wystarczy podać swoje preferencje, a zorganizujemy dokładnie taki wyjazd, który w największym stopniu odpowiada zespołowi. Gwarantujemy nie tylko moc atrakcji i świetnie spędzony wspólnie czas, ale również znakomite warunki pobytu w danym miejscu.

Zajmując się organizacją zarówno imprez, jak i wyjazdów firmowych nastawionych na integrację, odciążamy kierownictwo od licznych formalności, z jakimi się to wiąże. Dobrze wiemy, że szefostwo ma ważniejsze sprawy na głowie, dlatego współpraca z nami pozwala na oszczędzenie czasu i nie odciąga od istotniejszych kwestii. W ramach współpracy istnieje możliwość skorzystania z gotowych programów i scenariuszy lub ich zmodyfikowania pod kątem indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy każdego, kto chce powierzyć doświadczonym profesjonalistom organizację integracyjnego wyjazdu firmowego lub imprezy, która ma za zadanie zacieśnić relacje pomiędzy pracownikami bądź kontrahentami. Zapewniamy moc atrakcji i niespodzianek, dzięki czemu spędzony wspólnie czas wpłynie korzystnie na motywację i stosunki w zespole, na długo pozostając w pamięci uczestników. Podejmując z nami współpracę, można liczyć też na konkurencyjne ceny.

Zapraszamy na wspaniałą integracyjną podróż

Startujemy – popularny hotel, czy coś niekonwencjonalnego?A może sam masz jakieś pomysły, które chciałbyś włączyć w wyjazd integracyjny? Chętnie posłuchamy i przygotujemy coś specjalnie dla Ciebie i sprawimy, że Twoja impreza firmowa będzie przygodą.

Organizacja imprez integracyjnych dla firm to okazja dla nas, żeby pozytywnie zaskoczyć naszych klientów , zaskoczyć Ciebie! Skorzystaj z naszej oferty organizacji imprezy integracyjnej lub kompleksowej organizacji wyjazdu firmowego a my sprawimy, aby był on ciekawą przygodą.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności