Pokaz lightshow + lasershow

Oferta

Futurystyczny pokaz lightshow na Twoją imprezę.

Klimatyczna propozycja wizualnego show skutecznie wzbogaci program eventu firmowego. Połączenie ciekawie zaaranżowanej choreografii, nowoczesnych sprzętów oraz dynamicznej, nowoczesnej muzyki sprawia, że pokaz light show staje się wyjątkową i niebanalną atrakcją. 

Pokaz lightshow cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na eventach, na których jest potrzeba zaprezentowania atrakcji  nieco odmiennej od typowych pokazów, dlatego skutecznie odnajdzie się w programie imprezy jubileuszowej, uroczystego otwarcia, prezentacji samochodu czy eleganckiego bankietu i gali. Pokaz polecamy również jako dodatek do imprez tematycznych w nowoczesnym charakterze jak np. nasza propozycja wieczoru ogień-woda. lub event kosmiczny

Przydatne detale dotyczące pokazu lightshow:

 • realizowany przez 3, 4 lub 5 artystów,
 • czas trwania występu – 12 minut,
 • występ składa się z jednej części,
 • wymagane kompletne zaciemnienie pomieszczenia,
 • oferujemy możliwość połączenia pokazu lightshow z pokazem fireshow w korzystnej ofercie cenowej,
 • proponujemy nagłośnienie pod występ – więcej w dziale obsługa techniczna imprez.

Umiejętności żonglerskie artystów i nowoczesny sprzęt w efektowny sposób ukażą magię światła.

Lightshow na  zawodach World of Tank

W 2016 roku nasz pokaz wykorzystany został podczas międzynarodowych zawodów gamingowych w grę World of Tank (WGL EU). Na potrzeby tego wydarzenia stworzyliśmy spójną ze wstępniakiem choreografię oraz artyści występowali podczas prezentacji poszczególnych drużyn.  Celem pokazu była prezentacji logotypów poszczególnych drużyn biorących udział w evencie.  Wideo z ceremonii otwarcia  można obejrzeć pod tym linkiem:

Pokaz Lasershow – efektowne rozszerzenie lightshow

Od 2017 roku oferujemy rozszerzenie programu lightshow o pokaz laserowy. Cały program artystyczny realizowany jest wówczas w dwóch oddzielnych wyjściach – light (12 min) i laser (6 min.). Co daje to rozwiązanie? Zdecydowanie jeszcze mocniejszy efekt z pokazu, przy jednoczesnej wysokiej opłacalności takiego rozwiązania – pokaz laserowy oferujemy za niewielką dopłatą.

Dlaczego warto wybrać light + laser?

Laser show to bardzo efektowny kilkuminutowy pokaz w futurystycznym klimacie rodem z filmu matrix czy tron. Efektownie załamywane wiązki lasera w połączeniu z doskonałą synchronizacją ruchów tancerzy sprawiają, że występ prezentuje się wręcz spektakularnie. Ten pokaz musisz zobaczyć na żywo! Polecamy.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności