Konferencja online

Oferta

Wirtualna konferencja = konferencja online

Wirtualna konferencja przybliża nas do klasycznej formy spotkania i stała się niemal standardem na całym świecie. Biznes niezmiennie ma potrzebę przedyskutowania ważnych kwestie w większym gronie, zaprezentowania analiz i wyników dla wielu uczestników.

Dzięki streamingowi możemy połączyć się z wirtualnym studiem z dowolnego miejsca na ziemi stąd też bez problemu w konferencji mogą wziąć udział obcokrajowcy i uczestnicy przebywający za granią. Jednocześnie dla wspomnianych obcokrajowców możemy zrealizować usługę tłumaczeń symultanicznych online, tak jak to było w przypadku konferencji klasycznych.  Całość oczywiście odbywa się na żywo i daje możliwość podłączenia wielu uczestników bez konieczności ich fizycznej obecności w miejscu spotkania.

Organizacja konferencji online

Organizacja konferencji online polega na tym, że we wcześniej umówionej przestrzeni (np. Twoja firma, hotel, przestrzeń eventowa) montujemy zestaw sprzętu do internetowej transmisji. Zaproszeni prelegenci przedstawiają swoje prezentacje do urządzeń cyfrowych zamiast rzeczywistej widowni a nad całym przedsięwzięciem czuwa grupa naszych techników i realizatorów. Jest to o tyle ważne, że zadaniem realizatora jest bieżące czuwanie nad przebiegiem konferencji. Chodzi tutaj przede wszystkim o przełączanie się pomiędzy poszczególnymi źródłami obrazu, tak aby konferencja online miała płynny przebieg.

Konferencja online daje możliwość wirtualnego spotkania uczestników, ale także wymiany poglądów na czacie lub bardziej prywatnie w dedykowanych pokojach spotkań. Możliwe jest też przeprowadzenie głosowania, wypełnianie ankiet itp.

Nasze wsparcie w działaniu – Twoja konferencja online

Proponujemy przede wszystkim wsparcie w zakresie technicznej organizacji konferencji online dostarczając zaplecze sprzętowe niezbędne do streamingu czyli transmisji na żywo z konferencji. Zestaw sprzętu daje szerokie spektrum możliwości aranżacji przestrzeni konferencyjnej poprzez zastosowanie technologii green screen / chroma key.

Green screen to nic innego jak tło w kolorze zielonym, którym zostaje przysłonięta przestrzeń, w której poruszać się będą prelegenci. Zastosowanie koloru zielonego tła daje możliwość wyeliminowania go w sposób cyfrowy i zamianę na wirtualną przestrzeń. To daje praktycznie nieograniczone możliwości kreacji wyglądu konferencyjnej przestrzeni. Oczywiście to jedna z możliwości. Jeżeli jesteś zwolennikiem naturalnych rozwiązań, konferencję możemy przeprowadzić w przestrzeni już do tego przystosowanej wynajmując salę w hotelu albo centrum konferencyjnym.

konferencje online

W ramach konferencji online zapewniamy nie tylko realizację techniczną, ale także koordynujemy wszelkie działania związane z przygotowaniem konferencji w tym m.in.:

 • Przygotowujemy zaproszenie w formie grafiki cyfrowej na wydarzenie,
 • wysyłamy maile do uczestników z zaproszeniem na dedykowaną platformę. Ponadto możemy stworzyć tzw. landing page czyli stronę z formularzem zapisu, tak aby osoby zainteresowane udziałem, mogły zgłosić swoją kandydaturę i zapisać się na listę uczestników,
 • Omawiamy poszczególne etapy i przebieg spotkania
 • Przeprowadzamy wizję lokalną miejsca, w którym zrealizujemy konferencję
 • Montujemy studio streamingowe i przeprowadzamy próby
 • Tworzymy nagranie ze streamingu – jeżeli zależy Ci na utrwaleniu przebiegu konferencji, nic nie stoi na przeszkodzie aby zarejestrować jej przebieg a nawet dokonać zmian w procesie post produkcji.

Dla kogo dedykujemy ofertę?

Zajmujemy się wsparciem w procesie tworzenia konferencji bez względu na ich rozmiar. Posiadamy dedykowany sprzęt do streamingu ( zo.b mobilne studio streamingowe) a sam streaming  ma zasięg globalny – pozwoli wziąć udział każdemu, kto zostanie zaproszony do udziału w wydarzeniu. Co więcej ofertę przygotowaliśmy tak, aby zaproponować pełną gamę usług w korzystnych cenach. Naszym celem jest zorganizowanie całości w taki sposób, aby koszt konferencji online nie przewyższał kosztów, jakie ponosiłem przy organizacji klasycznej konferencji.

Porozmawiajmy o Twojej wirtualnej konferencji

Uzyskaj wsparcie w organizacji Twoje konferencji – napisz do nas albo porozmawiajmy o Twoim wydarzeniu.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności