Dj-e Elite Music

Oferta

Zarezerwuj zawodowego Dj-a na Twoją imprezę.

Za konsoletą zawita doświadczony Dj i rozkręci Waszą imprezę!  Profesjonalista z doświadczeniem w obsłudze imprez firmowych i przyjęć dla klientów indywidualnych. Rytmy disco, hity lat 80-tych albo współczesne przeboje z rozgłośni radiowych – to wszystko może zagościć na Twojej imprezie. Bogaty repertuar sprawia, że bez problemu przywoła miłe muzyczne wspomnienia. To, dlatego tak często nasze imprezy kończą się oklaskami a goście szczerze dziękują  za zabawę mówiąc, że już dawno nie słyszeli tak dobrze dobranego zestawu muzyki.

Dlaczego potrzebujesz naszego DJ-a na imprezę?

Bo na pewno szukasz kogoś, kto dobrze rozkręci Twoją  imprezę i nie pozwoli gościom ani na chwilę nudy. Z nami Twoi goście ani na chwilę nie odpoczną od zabawy i długo nie będą mieli dość! Nasz doświadczony DJ doskonale wie, które kawałki są w stanie poderwać do tańca nawet najmniej imprezową osobę. DJ Elite Music bez trudu zapełni parkiet tańczącymi w różnym wieku – cała sala będzie się bawić w rytmach disco, szaleć do hitów z lat 80. oraz kawałków, które aktualnie podbijają serca imprezowiczów. Różnorodność muzyczna, którą zapewni nasz DJ, każdemu pozwoli znaleźć coś dla siebie – nie ma mowy o żadnym podpieraniu ścian! Muzyka z różnych dekad pozwoli się odnaleźć wszystkim uczestnikom zabawy!

Co otrzymujesz przede wszystkim?

 • Dj-a, który w sposób elegancki i żywiołowy poprowadzi imprezę,
 • repertuar zawierający przeboje z różnych epok zmiksowane z nowoczesnymi rytmami mainstream, pop i house, dzięki któremu każdy z gości odważy się poszaleć na parkiecie,
 • zestaw sprzętu technicznego: nagłośnienie i oświetlenie na parkiet. Zestaw dobieramy do wielkości imprezy,

a ponadto

 • mnóstwo opcjonalnych dodatków: dekoracja światłem, multimedia, ciężki dym, dekoracje tematyczne i inne, które możemy uzgodnić z klientem indywidualnie – zrobimy wszystko, aby całokształt eventu odpowiadał oczekiwaniom organizatora,
 • elastyczne podejście w kwestii kosztów,
 • obsługujemy imprezy na terenie całej Polski.

DJ i wideoteka – miksowanie teledysków na imprezie

Oprócz klasycznej oprawy muzycznej imprezy przez DJ-a oferujemy także miksowanie teledysków i klipów wideo na żywo. Dzięki zastosowaniu monitorów LCD w przypadku mniejszych i średnich impreza albo ekranów wielkoformatowych na większe imprezy jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko ucztę dla ucha, ale także dla oka. DJ sprytnie zmiksuje najbardziej popularne teledyski z różnych dekad.

Obsługujemy kameralne przyjęcia na kilkanaście osób, jak i duże eventy z publiką rzędu kilkuset gości.

Pełen parkiet to wizytówka naszych DJ-ów! Polecamy i zachęcamy do zapoznania się z portfolio Elite Music!

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności