Warsztaty integracyjne online

Oferta

Warsztaty integracyjne idą do online

Warsztaty integracyjne online, to aktualnie jedna z najchętniej wybieranych form integracji skierowanej do pracowników. Warsztaty integracyjne w wersji online bazują na podstawie takiej samej, jak warsztaty tradycyjne organizowane przez nas, z tą różnica, że każdy z uczestników przebywa we własnym domu.

Tworząc propozycje warsztatów integracyjnych online naszym głównym celem jest stworzenie ciekawego spotkania, inspirującego i przekazującego przydatne treści. Warsztaty zawsze pełne są merytorycznej wiedzy, często okraszone bywają ciekawymi anegdotami.

Jakie warsztaty integracyjne online proponujemy?:

 • Warsztaty kulinarne – najpopularniejsze wśród klientów.
 • Warsztaty z przygotowania koktajli i drinków.
 • Degustacje jakościowych whisky.
 • Degustacja win – warsztaty sommelierskie.
 • Zajęcia związane z aktywnością fizyczną i poprawą samopoczucia:  treningi fitness, kettlebell, joga, pilates, stretching, zumba, warsztaty taneczne
 • Warsztaty świąteczne: pieczenie i dekorowanie ciastek, dekorowanie domku z piernika, tworzenie stroika bożonarodzeniowego, tworzenie świątecznych ozdób
 • Warsztaty kreatywne: las w słoiku, tworzenie dekoracji i przedmiotów użytkowych, kosmetyków, świec zapachowych, mydełek, olejków eterycznych

Interaktywne warsztaty kulinarne online

warsztaty kulinarne online

Wspólne gotowanie według instrukcji szefa kuchni w wersji online. Przed wydarzeniem uczestnicy otrzymują zestaw składników albo organizują je we własnym zakresie ( w zal. od wybranej opcji). Uczestnicy otrzymują także przepisy i praktycznie porady w formie elektronicznej.  W trakcie warsztatów przeprowadzić dodatkowe konkursy i zabawy związane z tematyką kulinarną albo życiem firmy. Całość realizujemy w czasie około 2 godzin.

W warsztatach kulinarnych online oprócz prowadzącego – szefa kuchni, udział bierze także moderator. Moderator zadba o interakcję pomiędzy szefem a uczestnikami – przedstawia pytania uczestników a szef kuchni będzie na nie odpowiadać. Warsztaty możemy prowadzić w języku polskim albo angielskim.

Zaangażuj znanego kucharza na swoje warsztaty online

Organizowane przez nas warsztaty kulinarne poprowadzić może Pascal Brodnicki – znana postać w kulinarnym świecie, uczestnik wielu programów telewizyjnych.

Organizacja spotkania:

 • Mailing – wysyłamy link do wydarzenia, opis i szcegóły, listę potrzebnego sprzętu (zazwyczaj typowe urządzenia na wyposażeniu każdej kuchni)
 • Interakcja – podczas warsztatów uczestnicy mogą zadawać pytania na czacie, prowadzący widzą te pytania i odpowiadają na nie na bieżąco
 • Dodatkowe konkursy –  na najlepiej wyglądające danie, konkursy tematyczne i firmowe ( wg. ustaleń)
 • Grafika – przygotowujemy dedykowane zaproszenie na  wydarzenie z Państwa logo

Przykładowe Menu – warsztaty kulinarne

Menu może być dostosowane do potrzeb lub okoliczności ( np. menu świąteczne). Posiadamy kilka rodzajów menu do wyboru. Podstawą są względnie proste w przygotowaniu, ale efektowne i kompletne dania dedykowane dla 2 os. Odpowiednio wcześnie przedstawimy propozycje szefa kuchni, z którego będziesz mógł wybrać najbardziej interesujące menu.

Obsługa techniczna i transmisja internetowa

Zapewniamy niezbędny sprzęt do streamingu, czyli transmisji na żywo ze studia kulinarnego. Posiadamy m.in. lustrzanki cyfrowe, kamery, mikroporty, oświetlenie studyjne i efektowe. Warsztaty dostarczamy wraz z kompletną realizacją techniczną. Więcej nt. sprzętu technicznego przeczytasz w zakładce mobilne studio streamingowe.

Degustacja Whisky online

Degustacja whisky online

Jeden z najczęściej wybieranych dodatków do imprez przenieśliśmy kompletnie do Internetu. Dzięki temu powstała oryginalna i jedyna w swoim rodzaju propozycja degustacji jakościowych whisky.

Programy degustacji do wyboru:

Whisky Świata:

Spotkanie „Whisky świata” to podróż przez odrębne style, charaktery i metody produkcji whisky na różnych kontynentach. Każdy z prezentowanych rejonów ma swoją unikalną historię i cechy, które wpływają w istotny sposób na to, jak smakuje nam dany trunek. Wspólnie będziemy towarzyszyć whisky w jej po wstaniu, rozprzestrzenianiu się na k olejne kraje i kontynenty, a tak że rozwój technologii i pomysłowość twórców w jej produkowaniu i promowaniu.

Naszą podróż rozpoczniemy od ojczyzny whisky – Irlandii, z której przeniesiemy się do dzisiejszej potęgi whisky czyli Szkocji. Z odkrywcami Nowego Świata przepłyniemy przez wielką wodę by dotrzeć do USA i Kanady, a finalnie trafimy do egzotycznej Azji.

Smaki Szkockich Krain:

To degustacja oparta o whisky typu single malt pochodzących ze Szkocji. Spotkanie skupia się na zróżnicowaniu, jakie towarzyszy rejonom kraju, w którym znajduje się pona d 120 destylarni! Niektóre z tych regionów są dziś reprezentowane zaledwie przez trzy destylarnie, choć niegdyś były kolebką whisky na wyspach. Inne zawierają w sobie ponad połowę destylarni całej Szkocji! Część z nich może poszczycić się unikalnym charakterem. Inne, choćby z racji liczby producentów, zdecydowanie trudniej jednoznacznie określić. Podczas degustacji spotkamy się z rejonami Islay, Highlands, Lowlands, Speyside i  Campbelltown oraz dowiemy się dla czego to szkocka whisky dzisiaj jest najbardziej ceniona na świecie.

Przebieg degustacji whisky

Uczestnicy otrzymują przesyłki zawierające zestawy degustacyjne, zawierające komplet sampli ( 5 opisanych buteleczek o pojemności 20ml), wzbogacone o  zestaw 6 kieliszków i elegancką matę degustacyjną. Podczas degustacji uczestnicy zapoznają się z historią whisky oraz cechami omawianych regionów / krajów. Prowadzący zaprezentuje metody degustacji, które pozwolą na wyczucie większej liczby aromatów w degustowanych trunkach, których wspólnie będziemy szukać i postaramy się poprawnie zdefiniować oraz nazwać.

Warsztaty związane z aktywnością fizyczną i poprawą samopoczucia

To rodzaj warsztatów w formie aktywnych zajęć treningowych. Zajęcia proponujemy zarówno na okazjonalne spotkania, ale także do włączenia jako stały element funkcjonowania firmy. W tym celu podjęliśmy współpracę z instruktorami i trenerami personalnymi posiadającymi odpowiednie kwalifikacje. Instruktorzy w sposób zdawkowy przedstawią techniki wykonywania ćwiczeń i aktywności ruchowych z jednoczesnym wskazaniem na prawidłowe ich wykonywanie.

W zakresie aktywności fitness przygotowaliśmy wiele gotowych do wdrożenia programów treningowych. Wśród programów znajdują się m.in.: trening ABS na płaski brzuch, kształtowanie sylwetki, ćwiczenia na seksowne pośladki, turbo spalanie, stretching i mobilność ruchowa, treningi kettlebell, treningi z wykorzystanie techniki tabata. Programy ćwiczeń charakteryzują się różnym stopniem trudności.

W zakresie jogi oferujemy różne stopnie zaawansowania ćwiczeń. Zazwyczaj zaczynamy od najprostszych, ale dla osób mających już doświadczenie w jodze możemy zaoferować zestaw składający się z bardziej zaawansowanych elementów. Ćwiczenia prowadzi instruktorka z doświadczeniem popartym wieloletnią praktyką.

Naukę tańca proponujemy jako element imprez integracyjnych – tancerki prosto z sali treningowej zaprezentują prost układy taneczne. Naukę tańca chętnie wplatamy jako element dodatkowy integracji pracowników. Dlatego nauka tańca to idealny dodatek do imprezy tanecznej z DJ-em albo wieczoru tematycznego. Oprócz samej nauki tancerki mogą przeprowadzić serię pokazów tanecznych. Całość realizowana jest na sali tanecznej.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności