Taniec z ogniem – fireshow

Oferta

Fireshow – tysiące iskier i płomienie, czyli ekscytujący spektakl tańca z ogniem

Zapraszamy na ekscytujący, energetyczny i pełen wrażeń pokaz fireshow! W naszej ofercie znajdziesz pokazy tańca z ogniem przy użyciu płonących sprzętów żonglerskich, które wprawione w szybki ruch tworzą wspaniałe ogniowe wzory.  W trakcie pokazu używamy wielu rekwizytów takich jak liny, wachlarze, kije czy magiczny wybuchowy pył. Całość występu dopełniają profesjonalne stroje oraz dopracowana choreografia zespojona z muzyką, która buduje magiczny nastrój.

Dlaczego warto wybrać taniec z ogniem Elite Music?

Proponujemy kilkunastominutowy efektowny pokaz tańca z ogniem, który spełni oczekiwania nawet wybrednych gości i swoją wyjątkowością na długo zarysuje się w ich pamięci.Co więcej oferujemy występ z udziałem najlepszej grupy tancerzy ognia w Polsce –wielokrotnych zwycięzców i uczestników najpopularniejszych festiwali ogniowych, osób z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu jestesmy w stanie zaproponowac show na bardzo wysokim poziomie.

Przydatne informacje dot.występu fireshow:

 • Występ realizuje od 3 do 5 artystów
 • Czas trwania występu to w zależności od programu od 12 do 15 minut.
 • Posiadamy kilka programów na różne okazje: standardowy występ, horror, wampiry na andrzejki
 • Taniec z ogniem realizowany jest tylko na zewnątrz, po zmroku
 • Potrzeby to przede wszystkim odpowiedni teren, nagłośnienie do odtworzenia podkładu ( możemy zapewnić niezbędny sprzęt techniczny)

Zobacz występ fireshow:

Na zewnątrz fireshow, do pomieszczenia lightshow – poznaj naszą propozycję

Pokazy tańca z ogniem realizowane są zawsze na zewnątrz i zawsze po zmroku. Do pomieszczeń proponujemy wywodzący się z pokazów tańca z ogniem lightshow, w którym wykorzystujemy zamiast żywego ognia, nowoczesne urządzenia ledowe. Łącząc oba pokazy możemy zapewnić rewelacyjny dodatek artystyczny do każdej imprezy firmowej. Każda z powyższych atrakcji spotyka się z dużym uznaniem widzów, w połączeniu dajemy podwójną dawkę wrażen. Dodatkowym argumentem za skorzystaniem z takiego zestawienia jest fakt, że oferujemy  dwa pokazy na jednej imprezie oferujemy w korzystnej cenie – zapytaj.

Kompletny program tematyczny + pokazy tańca z ogniem

Oferujemy kompletny program tematyczny pod tytułem ogień-woda, składający się m.in. z pokazu fire show, lightshow a także body paintingu. Oprócz tego w programie zapewniamy ciekawe konkursy i animacje z udziałem gości, nietypowy wystrój sali oraz kompletny zestaw techniki wraz z oświetleniem dekoracyjnym. Całość tworzy na prawdę niepowtarzalny  klimat. Gorąco polecamy! 🙂

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności