Event Kosmiczny

Oferta

Event kosmiczny – razem podbijemy kosmos i sięgniemy do gwiazd

 Klimatyczny, nieco mroczny i okraszony nowoczesną techniką oraz mocnymi pokazami event. Najnowszy produkt firmy Elite Music stworzony po to, aby wywołać niekwestionowany efekt „wow”. Powstał na potrzeby wymagających klientów, którzy z niejednym się spotkali i nie jedno już widzieli.
Event kosmiczny podajemy w wyjątkowej oprawie, bo wzbogacony został przez nas o efektowne pokazy artystyczne.  W trakcie wieczoru przeprowadzamy kilka z niżej wymienionych pokazów:

  • pokaz barmański UV (Tego pokazu nie znajdziesz nigdzie indziej, bo stworzyliśmy wespół z grupą barmańską specjalnie na ten wieczór)
  • pokaz visualshow (Niezwykle efektowne multimedialne show, w trakcie którego wyświetlamy logotyp klienta.  Pokaz znany z programu „Mam Talent”)
  • pokaz lighshow + laser show (Light show daje możliwość wyświetlenia logotypu klienta, lasershow robi ogromne wrażenie, dlatego to idealne zestawienie, aby impreza utkwiła gościom w pamięci)
  • pokaz laserów dużej mocy wraz z występem skrzypaczki (Spektakularny i nowoczesny pokaz na duże wydarzenia wymagające szczególnej oprawy)

Dodatkowo w zależności od preferencji klienta, wieczór kosmiczny może zawierać typowe dla naszych programów tematycznych elementy integracyjne: konkursy i zabawy taneczne, ale podane w nieco odmienny, kosmiczny, sposób. Nad całością wydarzenia czuwa konferansjer, który wciela się w rolę Agenta J (Will Smith )  z  filmu Men in Black. W imprezie udział bierze DJ, który zadba o odpowiedni repertuar muzyczny.
Na potrzeby tego wieczoru zakupiliśmy specjalny sprzęt efektowny: lasery marki laserworld, kurtyny ledowe (imitujące gwiaździste niebo), ekrany do projekcji, wytwornicę ciężkiego dymu dla uzyskania efektu dymu płożącego oraz wytwornice CO2 a także elementy scenograficzne w formie wielkoformatowych grafik. Całość podajemy razem z nowoczesnym oświetleniem, które doskonale dynamizuje imprezę i wysokiej jakości nagłośnieniem.


Wieczór kosmiczny wypełnia zapotrzebowanie klientów na event nowoczesny, innowacyjny. Jeśli chcesz zorganizować firmową imprezę, bankiet, galę albo inny niż zwykle jubileusz firmy, wieczór kosmiczny będize idealnym rozwiązaniem! Program kosmiczny polecamy na każdy event, który wymaga niebanalnej oprawy.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności