Taniec w powietrzu

Oferta

Pokaz akrobatyczny warty uwagi

Jeśli szukasz niebanalnej atrakcji na swój event zdecydowanie polecamy pokazy tańca w powietrzu (akrobatyka powietrzna, aerail dance). Ta spektakularna forma sztuki, w połączeniu z precyzją, elegancją ale też dynamizmem tancerki, tworzy wyjątkowe show. Zobaczysz jak nasza artystka wykonuje w powietrzu zapierające dech w piersiach popisy akrobatyczne na szarfie, trapezie oraz kole. Ponadto dla większych przestrzeni eventowych przygotowaliśmy występy w akrobatycznym duecie.

Dlaczego warto wybrać pokaz „taniec w powietrzu”?

Oczami widza Artystka wisząca na delikatnej tkaninie i na wysokości kilku metrów robi piorunujące wrażenie. Tancerka w rytm muzyki wykonuje powietrzne akrobacje, emocjonujące spadki i zapierające dech w piersi triki. Dzięki temu pokazy akrobatyki powietrznej są tak widowiskowe. Artystka – półfinalistka popularnego programu „mam talent” zachwyci Cię nie tylko swoim talentem, ale również niezwykłą akrobatyczną precyzją.

Pokaz akrobatyki powietrznej, który koresponduje z Twoim eventem

Nasza oferta obejmuje także dostosowanie pokazu do indywidualnych potrzeb klienta poprzez dobór koloru szarfy, kostiumu czy muzyki (np dostosowanie do barw klienta albo tematyki imprezy). Dzięki temu pokaz znajduje zastosowanie podczas uroczystych gal, eventów jubileuszowych, otwarć obiektów, czy prezentacji nowych produktów firmowych. Pokaz może stanowić także uzupełnienie wszelkiego rodzaju eventów tematycznych.

TAnec w powietrzy - akrobatyka na kole
Taniec w powietrzu – akrobatyka na kole

Taniec w powietrzu w pomieszczeniu i w plenerze

Taniec w powietrzu dedykowany jest zarówno do pomieszczeń jak i na zewnątrz. Jeżeli chciałabyś taki pokaz zobaczyć na swoim evencie w plenerze, to wraz z pokazem zaproponujemy specjalną konstrukcję do akrobatyki powietrznej.

Zarezerwuj nasz pokaz Aerial dance i pozwól swoim gościom doświadczyć niezapomnianego widowiska tańca w powietrzu.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności