Warsztaty baristyczne

Oferta

Warsztaty baristyczne czyli wydobywamy wspaniały smak kawy

Co zrobić , aby przygotować wyśmienite espresso albo latte, jakich składników użyć i jak parzyć kawę, aby móc delektować się jej wspaniałym smakiem?. Na te i inne pytania poznasz odpowiedź na organizowanych przez nas warsztatach baristycznych.
Warsztaty baristyczne pozwalają poznać nie tylko proces parzenia kawy, ale także jej rodzaje i typy, tak, abyś  już nigdy nie popełnił błędu zamawiając swoją ulubioną kawę w restauracji.

Warsztaty obejmują część praktyczną i teoretyczną. W części teoretycznej przedstawiamy podstawowe gatunki kawy i różnice między nimi. W części praktycznej natomiast uczestniczy warsztatów będą mieli okazję przygotować i zdegustować kawy. W trakcie spotkania zaprezentowana zostanie także technika Latte-art polegająca na wykonywaniu efektownych wzorów na kawach.

Mobilny bar kawowy na eventy

Kawa to nieodłączny element każdego eventu. Zwykle jest to zwyczajny zaparzacz do kawy lub gotowa kawa z podgrzewacza. Aby kawa miała prawdziwy smak należy ją podać w możliwie najlepszym wydaniu. Stąd też nasza oferta obok warsztatów baristycznych obejmuje także stworzenie baru kawowego podczas eventu. Twoi goście na pewno docenią niezwykły smak kaw przyrządzanych przez baristów dodatkowo ubarwionych ciekawymi wzorami latte-art.  Mobilny bar kawowy to idealny dodatek na eventy firmowe, konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe oraz wszędzie tam, gdzie chcemy podkreślić szczególny charakter spotkania.

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności