Pokaz laserowy i skrzypce

Oferta

Pokaz laserowy  i skrzypaczka – moc wizualno-muzycznych wrażeń

Oferujemy spektakle laserowe charakteryzujące się duża dozą wizualnych wrażeń. Pokaz laserowy pozwala znaleźć się widzowi jakoby w centrum występu. Podczas pokazu laserowego cała przestrzeń wypełniona zostaje wielobarwnymi, ekscytującymi kolorami emitowanym w formie wiązek laserowych. Całości dopełnia fakt, że efekty laserowe zostają pieczołowicie zsynchronizowane z muzyką. W trakcie pokazu oprócz laserów używamy także efektów specjalnych, które wspomagają występ, są to m.in.:

  • wytwornice z wyrzutem pionowym dymu – efekt CO2 – wykorzystywane głownie w pomieszczeniach, gdzie nie można użyć wytwornic ogniowych albo w połączeniu z wytwornicami płomieni dla wzmocnienia efektu,
  • wytwornice płomieni – pionowe słupy buchającego ognia. Wybuchy do wysokości ok 2-3 metrów,

Pokaz laserowy to idealny dodatek do uroczystości firmowych, eventów jubileuszowych gal i bankietów, uroczystych otwarć obiektów, prezentacji samochodów i generalnie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba stworzenia efektownego widowiska, które obejmie szeroką przestrzeń, dzięki zastosowaniu projektorów laserowych dużej mocy.

Pokaz laserowy z udziałem skrzypaczki

W trakcie tego występu zabieramy uczestników w wizualno-muzyczną podróż okraszoną nowoczesnym podkładem i ponadczasowym brzmieniem skrzypiec. Połączenie barwnych laserów z występem  zawodowej skrzypaczki oraz magiczne brzmienie skrzypiec, to idealna kompozycja, dlatego tak często klienci decydują się na tą formę przekazu.  Pokaz wraz ze skrzypaczką to  pokaz na światowym poziome. Oprócz standardowej wersji programu proponujemy kilka zróżnicowanych programów muzycznych, dlatego też muzyka może zostać dostosowana do konwencji imprezy.

Skrzypaczka & Lasershow = efekt WOW

Chcesz zachwycić swoich gości? Zamów pokaz laserowy – przekonasz się, że to słuszne rozwiązanie, aby uzyskać efekt „wow”. Jest to na tyle mocny pokaz, że wiele osób podnosi swoje telefony komórkowe i włącza nagrywanie.

Spektakl , który oferujemy to około 15-20 minut wyjątkowej wizualnej atrakcji.  Widowisko realizujemy przy użyciu kilku mocnych, kilkunastowatowych laserów najwyższej klasy. Do tego dodajemy efekty CO2.

Pokaz laserowy i skrzypce – demo video live

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności