Pokaz laserowy i skrzypce

Oferta

Pokaz laserowy  i skrzypaczka – moc wizualno-muzycznych wrażeń

Oferujemy spektakle laserowe charakteryzujące się duża dozą wizualnych wrażeń. Pokaz laserowy pozwala znaleźć się widzowi jakoby w centrum występu. Podczas pokazu laserowego cała przestrzeń wypełniona zostaje wielobarwnymi, ekscytującymi kolorami emitowanym w formie wiązek laserowych. Całości dopełnia fakt, że efekty laserowe zostają pieczołowicie zsynchronizowane z muzyką. W trakcie pokazu oprócz laserów używamy także kilku efektów specjalnych, które wspomagają występ, są to m.in.:

  • wytwornice CO2 – wykorzystywane głownie w pomieszczeniach, gdzie nie można użyć wytwornic ogniowych albo w połączeniu z wytwornicami płomieni dla wzmocnienia efektu,
  • wytwornice płomieni – słupy buchającego ognia. Wybuchy do wysokości ok 2-3 metrów,
  • pirotechnika sceniczna (możliwość użycia w przypadku bardzo wysokich pomieszczeń lub występów plenerowych)

Pokaz laserowy to idealny dodatek do uroczystości firmowych, gal i bankietów, uroczystych otwarć obiektów, prezentacji samochodów i generalnie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba stworzenia widowiska, które obejmie szeroką przestrzeń. Ten ostatni argument sprawia, że pokazy laserowe to idealny dodatek do wszelkich imprez plenerowych, pikników firmowych i tym podobnych spotkań. Chcesz zachwycić swoich gości? Zamów pokaz laserowy – przekonasz się, że to słuszne rozwiązanie, aby uzyskać efekt „wow”. Jest to na tyle mocny pokaz, że wiele osób podnosi swoje telefony komórkowe i włącza nagrywanie.

Spektakl , który oferujemy to około 15-20 minut wyjątkowej wizualnej atrakcji.  Zasadniczo widowisko realizujemy przy użyciu jednego centralnego lasera dużej mocy ( aż 5 Watt) oraz dwóch lub czterech mniejszych usytuowanych po bokach. Do tego dodajemy efekty CO2, płomieni i pirotechnikę według potrzeb i możliwości obiektu.

Pokaz laserowy z udziałem skrzypaczki

W trakcie tego występu zabieramy uczestników w wizualno-muzyczną podróż w nieznane. Połączenie barwnych laserów z występem  zawodowej skrzypaczki oraz magiczne brzmienie skrzypiec, to idealna kompozycja, dlatego tak często klienci decydują się na tą formę przekazu.  Pokaz wraz ze skrzypaczką to  pokaz na światowym poziome. Oprócz standardowej wersji programu proponujemy kilka zróżnicowanych programów muzycznych, dlatego też muzyka może zostać dostosowana do konwencji imprezy.

Pokaz laserowy i skrzypce – demo video live

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności