Eventy

Eventy dla firmy dopięte na ostatni guzik – kompleksowe usługi

Chcesz zorganizować event firmowy, ale nie masz czasu lub brak Ci ciekawego konceptu? Pomysł to podstawa, dlatego jeżeli jeszcze żaden nie wpadł Ci do głowy, chętnie wymyślimy dla Ciebie coś, co zaskoczy wszystkich gości i zapewni firmie dobrą zabawę. Jesteśmy niekwestionowanymi ekspertami w dziedzinie planowania eventów. Każdego dnia stawiane są przed nami nowe wyzwania, a my nie znamy słowa „rutyna” i staramy się, by każde organizowane przez nas wydarzenie było niepowtarzalne. Możesz mieć pewność, że jeśli nam zaufasz, Twoje również się takie okaże – z nami nie będziesz się nudzić.

Posiadamy własne zaplecze techniczne, które umożliwi nam między innymi realizację rideru gwiazd wieczoru czy sceny dla kabaretu. Dodatkowo zadbamy o odpowiednie nagłośnienie i efektowne oświetlenie, które podkreśli to, co powinno być wyróżnione. Jeżeli postawisz na współpracę z nami, będziesz mógł opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach względem aranżacji sali na swojej imprezie – my zadbamy o to, by wszystko odbyło się zgodnie z Twoim zamysłem. Nie będziesz musiał martwić się absolutnie niczym, gdyż nasze usługi są elastyczne i całościowe – w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako firma organizująca eventy doskonale znamy oczekiwania klientów z różnych branż. Niektórzy życzą sobie, byśmy zorganizowali imprezę od podstaw, inni proszą o obsługę tylko wybranych aspektów. Niezależnie od tego, jaki jest nasz wkład w tworzenie danego wydarzenia, zawsze robimy wszystko, by zadowolić organizatora. Jeżeli masz problem ze znalezieniem dobrego cateringu, szukasz ciekawego zespołu, który umili gościom czas muzyką na żywo albo głowisz się nad niespodzianką wieczoru – zgłoś się do nas. Nasze bogate doświadczenie pomoże Ci zorganizować event firmowy, który zachwyci każdego z przybyłych.

Naszą specjalizacją jest organizacja eventów firmowych i bankietów z udziałem kontrahentów oraz klientów firmy. Charakter biznesowy takich wydarzeń nakłada na nas obowiązek planowania wieczoru z troską o najdrobniejsze detale. Event firmowy musi być elegancki, sala właściwie udekorowana, natomiast goście – w szampańskich nastrojach. Jak osiągnąć taki efekt? Z naszą pomocą! Zachęcamy Cię do zapoznania się z portfolio Elite Music.

Zakres naszych usług obejmuje:

  • wyszukanie obiektu na event oraz noclegów dla gości,
  • opracowanie ciekawego programu eventu,
  • zapewnienie atrakcji wieczoru dostosowanej do charakteru i formy wydarzenia,
  • plan logistyczny eventu.

Wszystkich zainteresowanych naszą obsługą eventów firmowych serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Sprawdź także:

Elite Music

ul. Żniwna 21

10-811 Olsztyn

biuro:

Ul. K. Jagiellończyka 38/15

Formularz kontaktowy