Oferta

Wieczór tematyczny disco – propozycja na karnawał i nie tylko!
07.01.2022

Jak karnawał to w klimacie DISCO!

Często pytacie nas, co sprawdzi się na Waszą imprezę. Oczywiście nie mamy jednej prostej odpowiedzi, bo to Wy najlepiej znacie swoją grupę i wiecie przy czym bawi się najlepiej. My możemy jedynie zaoferować pewne rozwiązania i poprzeć je kilkoma fotografiami, aby pomóc w podjęciu decyzji.

Wieczór disco

Nasza propozycja na integracyjną zabawę w rytm największych przebojów przez wiele godzin

Dlatego też tym razem na warsztat wzięliśmy imprezę tematyczną disco boogie night. Wieczór disco to sprawdzony program, który bezapelacyjnie zajmuje wysoką pozycję wśród wieczorów, które oferujemy. Dlaczego akurat ten program polecamy na karnawał? Bo to idealny program, aby do imprezy podejść na luzie – założyć nieformalny uniform, wcielić się w rolę stałego bywalca dyskotek z lat 70s, 80s, czy 90s dołączając do tego takie atrybuty, jak okulary perukę afro, czy cekinowy kapelusz. Potem nie pozostaje ju nic innego, aby w takim kolorowym anturażu miło spędzić wieczór.

Wieczór disco – moc możliwości

Na przełomie lat wypracowaliśmy kilka wariantów programu tematycznego disco i masę atrakcji dodatkowych, które jeszcze bardziej podkreślają charakter imprezy. Poniżej prezentujemy realizację właśnie z takimi dodatkami: dekoracjami balonowymi, kolorowymi gadżetami rozdawanymi dla uczestników, złotą ścianką do zrobienia pamiątkowych zdjęć, czy w końcu ekranem diodowym, na którym wyświetliliśmy tematyczne motywy.

wieczór disco - scenografia

Całość zrealizowaliśmy w 2021 roku w hotelu Narvil i chyba była to jedna z fajniejszych realizacji minionego roku. Ale nie chodzi o sam program, tylko o super ludzi, którzy spotkali się na tym evencie – zarówno gości którzy podeszli do imprezy wzorowo przebierając się tematycznie w najróżniejsze stylizacje, jak również całej naszej ekipie, która zadbała o klarowny przekaz i moc atrakcji. Zobaczcie sami:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności