Wieczór karaoke DJ & Sax

Wieczór karaoke DJ & Sax to okazja, żebyś sprawdził się przy mikrofonie i posłuchał muzyki Live!

Wieczór karaoke DJ & Sax to nowa wersja klasycznego programu karaoke. Takiego zestawu atrakcji nie znajdziesz nigdzie indziej a mym mamy to sprawdzone i przetestowane i gwarantujemy, żę jest to rewelacyjny zestaw! Wieczór łączy w sobie zabawę karaoke z występem na żywo w wykonaniu saksofonistki, która zgrabnie dołoży brzmienie saksofonu do muzyki prezentowanej przez DJ-a. Saksofonistka w trakcie, gdy DJ gra przeboje improwizuje w 100% na żywo dogrywając partie saksofonowe. Takie zestawienie nada Twojej imprezie integracyjnej klimatu i podkreśli jej wyjątkowy charakter. Poza tym w programie przeprowadzamy ciekawe konkursy i zabawy.

Taki zestaw gwarantuje Tobie i Twoim gościom wyśmienitą zabawę przez wiele godzin. Jak przystało na nasze wieczory zapewniamy profesjonalną oprawę wydarzenia w tym przede wszystkim nasz niezastąpiony personel a także zaplecze techniczne, które dopełni dzieła.

Jak wygląda wieczór karaoke?

W standardowym programie karaoke nasz konferansjer przeprowadzi Was przez kolejne przeboje i wspólnie z publicznością pomoże wytypować zwycięzcę! Zorganizujemy konkurs w stylu ” Jaka to melodia” i “Tak to leciało” włącznie z oprawą wizualną. Tylko u nas oprawa wizualna zapewni niepowtarzalny klimat imprezy karaoke i gdy odpowiesz prawidłowo w konkursie wszystkie światła zaświecą się na zielono, a gdy odpowiedź nie będzie poprawna, ukaże się czerwona barwa – brzmi ciekawie prawda? Staramy się właśnie dostarczać takie wyjątkowe smaczki naszym klientom. To nasza domena.

Wieczór karaoke dostarcza przede wszystkim:

  • sprzęt do karaoke: monitory LCD na statywach, projektory i ekrany do projekcji, mikrofony bezprzewodowe
  • zestaw sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego,
  • zestaw konkursów karaoke w stylu “Jaka to melodia” i “Tak to leciało”,
  • konferansjer prowadzący karaoke,
  • oprawa muzyczna DJ-a,
  • oprawa muzyczna imprezy przez saksofonistkę albo saksofonistę,
  • kompletny zestaw sprzętu nagłośnieniowego z obsługą
  • oświetlenie efektowe na parkiet i dekoracyjne z obsługą

Karaoke jako dodatek do każdej imprezy

Jeżeli masz już pewien pomysł na swoją imprezę, chciałbyś inny zestaw konkursów czy zabaw, albo nawet inny temat imprezy, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wpleść samo karaoke do Twojego eventu. W końcu karaoke to świetny dodatek do praktycznie każdej imprezy integracyjnej. Zazwyczaj przy takich okazjach przeprowadzamy od 1do 3 setów z karaoke jako przerywnik od zabawy tanecznej. Zapytaj o szczegóły karaoke , jako dodatku do Twojej imprezy.

Karaoke – niezależne stanowisko

Ta propozycja powstała w sytuacji, gdy impreza rozlokowana była na kilka sal hotelowych i w jednej z nich należało zapewnić coś ciekawego. Nasz pomysł? Kącik karaoke, czyli niezależne od wszystkiego innego stanowisko z zestawem sprzętu nagłośnieniowego oraz tego niezbędnego do karaoke. Przy stanowisku przez cały czas czuwa nasz animator, który wprowadza gości w zabawę, przekazuje listy z utworami do wyboru, tłumaczy zasady i zapisuje wybrane piosenki.

Prostota funkcjonowania tego stanowiska jest wręcz genialna – po prostu jeśli masz ochotę, to idziesz sobie pośpiewać do specjalnie przygotowanej salki.

Pozostałe dodatki opcjonalne do wieczoru

Mamy głowy pełne pomysłów, dlatego chętnie rozbudowujemy każdy nasz wieczór tematyczny, jeżeli tylko klient ma takie życzenie. Co możemy zaproponować przy okazji wieczoru karaoke? Przede wszystkim modne w ostatnich czasach dodatki jak fotobudka czy dekoracje balonowe.

Ciekawą propozycją jest także fotograficzne atelier w stylu glamour, czyli mobilne studio fotograficzne, w skład którego wchodzi profesjonalny sprzęt fotograficzny, tło fotograficzne a także błyszczące dodatki, które nadadzą elegancki klimat. W tym miejscu każdy z gości będzie mógł zrobić sobie pamiątkową fotkę przez profesjonalnego fotografa.

Możemy dołożyć także cieszące się nieustannym zainteresowaniem pokazy artystyczne: występy pary tanecznej albo grupy rewiowej, pokaz barmański i wiele innych. Zapytaj nas, jakie dodatki możemy zaproponować na Twój event.

Wieczór karaoke integruje, bawi, wprowadza w dobry nastrój – wypróbuj go koniecznie!

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Formularz kontaktowy
akceptuję politykę prywatności