Oferta

Zorganizuj z nami bezpieczny koncert
21.09.2020
Zorganizuj z nami bezpieczny koncert

Pandemia skutecznie zatrzymała bieg eventów w ich standardowej formie, gdzie po spotkaniu biznesowym często odbywała się uroczysta kolacja a po niej rozrywka i zabawa, która przybierała różną formę. Klienci na główną atrakcję wieczoru chętnie wybierali występy muzyków w tym przede wszystkim gwiazd estrady. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się także występy kabaretowe, stand-uperów i satyryków. Całość eventu uzupełniały pokazy artystyczne i oprawa muzyczna, bez względu, czy była to tylko muzyka mechaniczna czy zespół coverowy (a bardzo często i jedno i drugie połączone w spójną całość). Niestety w obecnej, smutnej i nie imprezowej rzeczywistości, takie eventy, stał się rzadkością.

Aktualnie z uwagi na pandemię, choć pozostajemy w ciągłej gotowości, to organizowana jest znikoma ilość tego typu spotkań . Zauważyliśmy, że częstym motywem, dla którego klienci aktualnie mówią NIE, jest obawa, ba, strach, przed organizacją wydarzenia. My chcemy Państwu pokazać, drugą bezpieczną stronę, i to że skoro mogą się odbywać koncerty organizowane przez TVP, czy telewizję POLSAT, to tym bardziej nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować bezpiecznie event firmowy!

W związku z powyższym pragniemy przedstawić Państwu swoistą propozycję – zbiór pomysłów i rozwiązań, aby jednak nie rezygnować z organizacji eventu a zorganizować go z zachowaniem bezpieczeństwa.

Jednym z przykładów z naszej propozycji jest organizacja koncertu muzycznego. Tutaj możemy zaproponować zarówno występy mniej znanych muzyków, jak i gwiazd estrady.

Gwiazda estrady na evencie

Oczywistym jest, że organizacja występu gwiazdy wiążę się z zapewnieniem odpowiedniego zaplecza, które jest dość kosztowne, ale popularni polscy artyści już dawno zauważyli, że eventy są różne i klienci często potrzebują bardziej kameralnego występu. Dlatego wielu polskich muzyków proponuje oprócz standardowych koncertów, także występy akustyczne i recitale. Te „mniejsze” występy wiążą się z kolei z równie mniejszymi wymogami technicznymi i angażują mniej osób, więc w konsekwencji są tańsze. Oczywiście zawsze klientom powtarzamy, że szacując koncert, należy na niego spojrzeć, jako na sumę wszystkich usług, bo jak wiadomo występ to jedno a usługi subsydiarne, jak technika estradowa ,opłaty zaiks, transport artystów, zakwaterowanie w hotelu i catering, to drugie. I dopiero sumując wszystkiej jako całość tworzą finalny koszt.

Koncert Reni Jusis

Występy mniej znanych muzyków

Dużo tańszą alternatywą, która nie obciąży znacznie budżetu a więc często bardziej dostępną dla klientów, jest organizacja występów artystów, których może nie znajdziemy w radiu, czy telewizji ale niejednokrotnie prezentujących fantastyczny poziom artystyczny: duet akustyczny, trio jazzowe, kwartet smyczkowy złożony z pięknych Pań, niezwykle zdolny pianista, urocza saksofonistka, albo grupa która opiera swój występ tylko na wokalu tworząc rytm i melodię ustami – to tylko kilka przykładów, których możemy zaproponować znacznie więcej. Innym kierunkiem w kategorii ”fajny koncert za rozsądne pieniądze”, to koncerty tematycznemuzyka włoska, francuska z rep. Edith Piaff, klezmerska, utwory Leonarda Coehna, The Beatles albo naśladowcy Elvisa. Na pewno wielu przyzna, że te propozycje brzmią bardzo ciekawie. My w ciągu 12 lat działania firmy tego typu koncerty organizowaliśmy i wiemy, że potrafią przynieść wiele satysfakcji dla widzów.

Zobacz przykładowe koncerty, jakie mieliśmy przyjemność organizować:

Kabarety , stand-uperzy i satyrycy, także na bezpieczny event

Oczywiście występy muzyczne to nie wszystko. Wielokrotnie organizowaliśmy także występy kabaretów, satyryków i stand-uperów. Artyści kabaretowi i satyrycy potrafią dostarczyć widzom wiele radości, sprawić, że na te 60 minut odrywamy się od szarej rzeczywistości, aby się pośmiać i spojrzeć na rzeczywistość z nieco odmiennej perspektywy. Podobnie , jak w przypadku muzyków możemy zaproponować zarówno najpopularniejsze kabarety i nazwiska sceny stand-up, po mniej znanych artystów.

Zobacz przykładowe występy kabaretów satyryków i stand-uperów, jakie mieliśmy przyjemność organizować:

Wyżej  przytoczyliśmy kilka pomysłów na organizację firmowego koncerty, ale jak bezpiecznie zorganizować taki event?

Tutaj opracowaliśmy szereg działań niezbędnych do organizacji wydarzenia. Przede wszystkim zapewniamy odpowiednie preparaty  do dezynfekcji przed wejściem do pomieszczane,  w którym ma się odbyć występ lub koncert. Do tego wszystkiego nasza obsługa posiada na takim evencie maseczki.  Na życzenie klienta możemy także mierzyć temperaturę, zbierać podpisy na listy i prowadzić wszelkie inne działania, jakie zażyczy sobie klient. Więcej na ten temat napisaliśmy we wpisie dot. naszych działań przeciw Coovid-19:https://elitemusic.pl/eventowa-tarcza-antycovidowa/

 Kolejna istotna kwestia na zapewnienie bezpieczeństwa, to tzw. dystans społeczny: umiejscawiamy gości przy krzesełkach z zachowanym bezpiecznych odstępów w przypadku ustawienia teatralnego krzesełek. Natomiast w przypadku stołów okrągłych proponujemy układ kabaretowy, który od typowego bankietowego odróżnia to , że   zajęta jest tylko około połowy stołu, tak aby osoby przy nich siedzące były zwrócone tylko frontalnie do sceny. Stoły okrągłe zazwyczaj przyjmują ok 10-11 osób, więc w bezpiecznym odstępie możemy umiejscowić w takim układzie 4-5 osób.

#znowusiespotykamy

Podsumowując w ramach firmy Elite Music od wielu lat  organizujemy koncerty, występy kabaretów i przeróżnych artystów. Znamy wielu wspaniały artystów gotowych do udziału w Państwa evencie. Lata spędzone w branży eventowej pozwalają zaproponować kompleksowość działań – od podpisania umowy z artystą, poprzez wynajęcie lokalu, załatwienie wszelkich formalności aż po zaplecze techniczne ( tutaj należy wspomnieć, że jesteśmy w tej materii samowystarczalni i mamy odpowiedni zestaw techniki, która nie może się doczekać aż zagra i zaświeci na Państwa evencie :).

Gorąco zachęcamy Państwa do nie rezygnowania z eventów a organizacji eventów bezpiecznych, wykorzystując nasze pomysły i wsparcie w realizacji.

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności