Oferta

Występ Stand-up Mariusza Kałamagi na evencie firmowym
02.07.2022

Trzeba przyznać, że występy stand up na dobre zagościły na eventach firmowych a my od lat dostarczamy klientom tego rodzaju rozrywkę.

Tym razem przedstawiamy realizację dla firmy Pfleiderer, dla której wystąpił Mariusz Kałamaga ze swoim programem stand-up’owym.  Mariusz niegdyś kojarzony był przede wszystkim z występów kabaretu Łowcy.B i z charakterystycznego żółtego sweterka, który stał się wręcz jego znakiem rozpoznawczym. Aktualnie oderwał się od tego image’u. Teraz spotykamy się z Mariuszem Kałamagą głównie jadąc do pracy albo tak jak my – jadąc z pracy po zrealizowanym evencie ;). Spotykamy go w audycjach radiowych w radiu RMF FM. Oczywiście to nie jedyna jego działalność, bo portfolio dokonań Mariusza jest znacznie szersze i obejmuje np. telewizyjne programy o charakterze rozrywkowym.

W dziedzinie występów Stand-up Mariusz od lat bawi ludzi swoim zabawnym monologiem na różne tematy. Nie inaczej było na niniejszym evencie. Na event zaproszeni zostaliśmy przez firmę Pfleiderer i agencję eventową Wróblewska Event a całość zrealizowana została w czerwcu 2022 roku w niezwykle ciekawie usytuowanym i zaaranżowanym obiekcie a mianowicie w hotelu Głęboczek.

Oprócz samego występu w ramach Elite Music zapewniliśmy realizację techniczną dostarczając, światło, dźwięk i scenę. Wykorzystując walory sali zdecydowaliśmy się nie zasłaniać konstrukcji ściany czarnym horyzontem, tylko zastosować oświetlenie, które podkreśli jej charakter. Sumarycznie całość wyszła całkiem ciekawie a goście bawili się wyśmienicie.

Jeżeli szukasz firmy, która kompleksowo zrealizuje występ stand- up na Twoim evencie firmowych nie zawahaj się do nas napisać. Ustalimy kogo możemy zaangażować w Twój event i zapewnimy zaplecze sprzętowe, które nada charakter wydarzeniu. Nasze inne realizacje występów stand-up na eventach firmowych możesz w galerii zdjęć pod tym linkiem – https://elitemusic.pl/stand-up-comedy/

Gorąco zapraszamy do współpracy – baw się z nami wyśmienicie 🙂

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności