Oferta

Wielki Gatsby – najpopularniejszy wieczór minionego roku. Relacja ze Szczawnicy
06.03.2024

Wieczór tematyczny Great Gatsby cieszył się ogromną popularnością w minionym roku, co nie dziwi, biorąc pod uwagę jego wyjątkowe składowe i atrakcje, które zachęcały klientów do aktywnego uczestnictwa w programie. Oprócz znakomitego zestawu stołów do zabawy w kasyno z profesjonalną obsługą, wieczory tego typu oferują także szereg tematycznych konkursów, które dodają energii i interakcji między gośćmi. Dodatkowo, nowoczesna muzyka w stylizacji swingowej, podana przez kreatywnego DJ-a, sprawia, że atmosfera nabiera niepowtarzalnego charakteru, który przyciąga uwagę każdego uczestnika.

Event tematyczny - Wielki Gatsby
Great Gatsby

Istotny element tego programu to także wystrój. To on nadaje wyjątkowy ton każdej imprezie tematycznej w klimacie lat 20stych, idealnie korespondując z eleganckimi wnętrzami hoteli, gdzie odbywają się tego typu wydarzenia. Nieodłącznym elementem całości jest także jakościowe nagłośnienie i oświetlenie, które podkreślaatmosferę wieczoru, nadając przestrzeni jeszcze bardziej imprezowego charakteru i tworząc niezapomniane wrażenia dla uczestników.

Ciekawy dodatkiem do tego eventu tematycznego stanowią wyselekcjonowane występy artystyczne i muzyczne, które dodają imprezie niepowtarzalnego smaku i klimatu. Kiedy wszystkie te elementy zostają ze sobą połączone w harmonii, finalnie otrzymujemy dobrze skomponowany wieczór tematyczny, który staje się przepisem na sukces każdego eventu.

Pokaz taneczny burleska w trakcie wiecozru Gatsby

Przedstawiamy fotorelację z jednej z ostatnich realizacji. Tym razem Wielki Gatsby zawitał do hotelu Szczawnica Park Resort & Spa i stał się idealnym przykład, jak dobrze koresponduje z przestrzenią hotelową. Całość udało się tak ulokować w hotelowej przestrzeni, aby uzyskać optymalny efekt i zadowolenie wszystkich uczestników.

Wieczór Gatsby dedykujemy i polecamy te wydarzenia, które wymagają z jednej strony eleganckiej oprawy ( np spotkanie z kontrahentami, event przy okazji konferencji a nawet jubileusz firmowy) z drugiej mają dostarczyć ciekawą rozrywkę w integracyjnej formule a więc sprawdzi się wszędzie tam, gdzie priorytetem jest budowanie relacji.

#greatgatsbyparty #wieczorgatsby, #elitemusicpl #wieczortematyczny #imprezytematyczne #szczawnicapark #eventfirmowy

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności