Oferta

Wieczór lata 80. i 90. w hotelu Warszawianka
12.05.2023

Przedstawiamy fotorelację z jednego z naszych ostatnich wieczorów tematycznych. Event zrealizowaliśmy dla firmy Arcadis w hotelu Warszawianka. Tym razem przenieśliśmy się w czasie do lat 80. i 90!
Event był doskonałą okazją, aby zaprezentować kilka nowych dekoracji w klimacie szalonych lat 90tych w tym dużą grafikę, która stanowiła tło/horyzont sceny.


Trzeba przyznać, że gdy na salę zaczęli napływać pierwsi goście w kolorowych przebraniach wiedzieliśmy, że ta noc będzie niezwykle ciekawa i taneczna a sama impreza będzie na prawdę udana. Nie myliliśmy się. Chyba wszyscy bez wyjątku poczuli ten klimat, jakbyśmy przenieśli się w czasie do kolorowych lat 90-tych. Do czasów, gdy muzyka była ciekawsza, stylizacje bardziej kolorowe, a tańce chyba trochę bardziej spontaniczne niż obecnie.


Zastosowane przez nas dekoracje spełniły swoje zadanie, a w połączeniu z kolorowym oświetleniem i dekoracjami balonowymi stworzyły jedną spójną całość i nastrój sprzyjający nieskrępowanej zabawie.
Na imprezie oprócz DJ, zagrał także mocno energetyczny zespół muzyczny, tak, że nie było szans na nudę.

90s Party

Chcemy w tym miejscu podziękować Kamili i jej Pracowni Glamour za wspaniałe dekoracje balonowe, które dopełniły całości – bez Was nie byłoby tego klimatu.

Jeśli i Wy macie ochotę poczuć klimat lat 90s i przeżyć niezapomnianą zabawę, polecamy Wam ten program tematyczny – gwarantowana dawka dobrej energii i świetnej zabawy w rytm najlepszych przebojów! 💪👌

#imprezatematyczna #wieczortematyczny #lata80 #lata90 #HotelWarszawianka #elitemusic #agencjaeventowa

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności