Oferta

Warmia i Mazury – atrakcyjny region na konferencje
12.08.2018

Organizujemy spływy kajakowe

Poszukujesz obiektu na konferencje w województwie warmińsko-mazurskim?

Nic w tym dziwnego – Warmia i Mazury oferuje organizatorom konferencji doskonałe warunki. Nie brak tutaj atrakcji turystycznych, a zaplecze konferencyjne i noclegowe umożliwia realizację najbardziej wymagającego eventu! Poznaj szczegóły.

Warmia i Mazury to tereny zlokalizowane w północno-wschodniej Polsce. Są to jedne z najpiękniejszych krain w naszym kraju, a dodatkowo – najbardziej rozwiniętych turystycznie. Równocześnie to właśnie Warmię i Mazury można określić mianem najbardziej dzikich terenów Polski – obfitują w lasy, jeziora i malownicze zakątki, nierzadko nieodkryte jeszcze przez turystów. Do tego ciekawe zabytki i rozwinięta infrastruktura. Brzmi jak recepta na udaną konferencję w wyjątkowym otoczeniu!  Więcej przeczytasz na http://www.salekonferencyjne.pl/ 

Warmia i Mazury – atrakcyjny region na konferencje

Mazury określa się mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, jednak ta nazwa jest myląca. Na Mazurach znajdziemy bowiem prawie 3 razy więcej akwenów tego rodzaju! Najsłynniejsze z nich to jeziora

Regaty żeglarskie dla firm, Olsztyn. Jezioro Wulpińskie Hotel Marina

Śniardwy, Mamry, Wigry, Jeziorak czy Nidzkie. Znajdują się tutaj także nieuregulowane rzeki, takie jak Pisa czy Krutynia, a także lasy, wzgórza, bagna i kanały. Na łonie natury żyją tutaj żubry, dzikie konie czy bociany. Zarówno Warmia, jak i Mazury wyróżniają się wyjątkową architekturą i zabytkami, m.in. zamkami krzyżackimi.

Stolicą województwa warmińsko-mazurskiego jest Olsztyn – miasto, które leży nad kilkunastoma jeziorami. Spośród olsztyńskich jezior na wokandę wysuwa się jezioro Ukiel, które przez ostatnie inwestycje stało idealnym miejscem do aktywnej rekreacji. To przy jeziorze Ukiel zlokalizowane zostały punkty wynajmu sprzętu wodnego,  w których można zaopatrzyć się poczynając od kajaka, po sporych rozmiarów kilkuosobowy jacht.  PRzy jeziorze zlokalizowane są także punkty wynajmu sprzętu do rekreacji na lądzie. Mozna wynająć łyżworolki, kiljki do nordic walking, rowery i skorzystać z malowniczo usytuowanych ścieżek rozciągających się praktycznie na całej szerokości jeziora.

Olsztyn dynamicznie się rozwija, stanowiąc ważny ośrodek kulturalny, edukacyjny i gospodarczy regionu. Nieopodal miasta znajduje się lotnisko Olsztyn-Mazury (Szymany), dojechać tu można drogą ekspresową łączącą Warszawę i Trójmiasto, a także Warszawę i granicę polsko-litewską. Dojazd na konferencje nawet z drugiego końca Polski nie będzie zatem problemem.

Te wszystkie czynniki sprawiają, że Warmia i Mazury to doskonałe miejsce na konferencje, szkolenia czy wyjazdy integracyjne. Na uczestników czeka tutaj moc atrakcji – zarówno turystycznych, jak i tych związanych z aktywnym wypoczynkiem, sportami wodnymi czy ekstremalnymi (m.in. off road w dzikich zakątkach regionu, wrak race, quady czy gokarty, spływy kajakowe, skoki ze spadochronów itp.). Konferencje na Warmii i Mazurach uświetnić może także zwiedzanie tutejszych zabytków czy kosztowanie regionalnych specjałów.

Zaplecze konferencyjne w woj. warmińsko-mazurskim

Konferencje na Warmii i Mazurach nie byłyby jednak tak świetnym pomysłem, gdyby nie rozwinięta infrastruktura. Znajdziemy tutaj około 150 obiektów konferencyjnych różnego rodzaju, zlokalizowanych zarówno w większych miastach (Olsztyn, Elbląg), jak i poza nimi.  

Każdy organizator konferencji czy event manager znajdzie tutaj coś w sam raz dla siebie – na Warmii i Mazurach działają bowiem zarówno obiekty najwyższego standardu (jak np. pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki Conference & Spa), wprost idealne na konferencje VIP wymagające wyjątkowej oprawy, jak i obiekty cztero- czy trzy-gwiazdkowe z bardzo dobrą ofertą konferencyjną i noclegową.

Znajdziemy tu także obiekty działające w zabytkowej przestrzeni, takie jak Hotel Zamek Ryn, Pałac i Folwark Galiny czy Pałac Pacółtowo – konferencja w takim wnętrzu to wyjątkowe doświadczenie! – oraz takie, które urządzono w oryginalnych lokacjach – jak np. sale konferencyjne w Koszarach Funka (w dawnych koszarach wojskowych) czy Hotel Młyn (w zabytkowym zespole młyna).

Zaplecze konferencyjne w województwie warmińsko-mazurskim pozwala na organizację konferencji kierowanej zarówno do kameralnej grupy uczestników, jak i dla audytorium liczącego nawet ponad tysiąc osób – jedyne, co ogranicza organizatorów, to ich wyobraźnia, gdyż możliwości na Warmii i Mazurach jest nieskończenie wiele!

konferencje - Warmia - Mazury

Techniczna i merytoryczna obsługa konferencji

Konferencje wiążą się często z potrzebą organizacji odpowiedniego zaplecza technicznego a także odpowiednich specjalistów, którzy zadbają, aby konferencja spełniała najwyższe standardy.  Tutaj ze swoją ofertą wychodzi firma Elite Music dostarczając klientom organizującym konferencje w obiektach na Warmii i Mazura szereg rozwiązań, proponując przede wszystkim:

 • sprzęt do tłumaczeń symultanicznych – zestawy odbiorników i nadajników, kabina dla tłumaczy, nagłośnienie
 • zawodowych tłumaczy języków obcych: angielski, niemiecki, rosyjski.
 •  oświetlenie efektowe i dekoracyjne sali, aby podkreślić szczególną rangę spotkania
 • multimedia : ekrany, monitory
 • obsługę fotograficzną i wideo konferencji

Imprezy towarzyszące

Organizacja konferencji niejednokrotnie łączy się z problemem zapewnienia atrakcyjnego wieczoru, będącego idealnym rozprężeniem po konferencji. W ramach Elite Music znajdą Państwo wiele propozycji atrakcji towarzyszących – pokazów artystycznych, występów kabaretów albo modnych w ostatnim czasie stand-uperów. W ofercie firmy znajduje się także wiele kompleksowo przygotowanych wieczorów tematycznych, które dostarczają rozrywkę w obrębie wybranego tematu. Elite Music pozostawia klientom wybór spośród ponad dwudziestu gotowych do organizacji tematów. W ramach jednego tematu zapewniony zostaje wykwalifikowany personel, zestaw sprzętu technicznego i dekoracji, a całość ułożona zostaje w lekkiej niewymuszonej formie.

 

Gorąco zapraszamy organizatorów konferencji na Warmię i Mazury.

 

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności