Oferta

Violin + lasershow, czyli nasz sposób na efektowny pokaz
28.02.2023
pokaz laserowy ze skrzypaczką

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Państwem realizacją pokazu artystycznego, który mieliśmy okazję zrealizować na noworocznym spotkaniu w Sierpcu.

Realizację wykonaliśmy na zlecenie Powiatu Sierpeckiego. Z racji, że była to już nasza druga tego typu realizacja dla władz Powiatu na wstępnie serdecznie dziękujemy za skorzystanie z usług grupy Elite Music i obdarzenie zaufaniem także w tym roku. Jesteśmy dumni z faktu, że mieliśmy okazję wziąć udział w wydarzeniu.

Pokaz laserowy połączony z występem Magdy – niezwykle zdolnej skrzypaczki wywarł spore wrażenie na uczestnikach a sama atrakcja stała się idealnym dopełnieniem spotkania podkreślając jego szczególny charakter.
Dzięki zastosowaniu laserów dużej mocy aulę Centrum Kultury w Sierpcu wypełniliśmy wieloma barwnymi projekcjami. Żaden inny rodzaj oświetlenia nie daje takich barw, jakie generują lasery. Dzięki temu stworzyliśmy niesamowitą atmosferę, którą dodatkowo podkreślało magiczne brzmienie skrzypiec i efekty w postaci wystrzałów CO2. Wszystko to w pełnej synchronizacji z muzyką. Występ był pełen wizualno-muzycznych wrażeń, które na pewno zapadły w pamięci wszystkich, którzy mieli okazję zobaczyć tą atrakcję na własne oczy.

Pokaz polecamy na eventy wymagające szczególnej oprawy. Wszelkiego rodzaju gale, bankiety, konferencje, eventy jubileuszowe i na wszystkie wydarzenia, które wymagają szczególnej artystycznej oprawy.


Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności