Oferta

Świąteczny stand-up show – występ on-line
08.11.2020
Świąteczny stand-up show – występ on-line

W dzisiejszych czasach bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy oddechu, chwili relaksu, uśmiechu na twarzy i pozytywnego myślenia. Aby umilić świąteczny czas w Twojej firmie wychodzimy z propozycją organizacji Świątecznego występu stand-up. Występ realizujemy w 100% on-line i jest on personalizowany a więc dedykowane wyłącznie dla Twoje firmy  – pracowników lub/i kontrahentów.

Zapewniamy kompleksowe przygotowanie i realizację wydarzenia on-line. W ramach działań zapewniamy odpowiedni sprzęt do streamingu, oświetlenie, nagłośnienie, studio, w którym całość zostanie zrealizowana. To wszystko sprawi, że zamówiony występ zostanie zrealizowany w sposób profesjonalny z udziałem realizatorów, dając finalnie wysoką jakość odbioru.

event on-line elite music

Występ świąteczny on-line to kompletnie innowacyjne podejście do formy organizacji spotkań i integracja na miarę obecnych czasów, którą wszyscy zaproszeni goście na pewno docenią. Dzięki profesjonalnie przygotowanej transmisji w wydarzeniu  może wziąć udział każdy, kto otrzyma od Ciebie zaproszenie a z racji, że całość jest realizowana przez Internet, także w 100% bezpiecznie. Aby zapewnić interakcję w trakcie występu goście mogą się ze sobą komunikować i komentować występ korzystając z ogólnego czatu.

Świąteczny występ on-line dedykowany dla Twojej firmy

W ramach świątecznego występu stand-up możemy zaangażować jednego lub kilku komików, którzy będą bawić do łez. Co najważniejsze w  trakcie występu komicy zaprezentują nie tylko swoje sztandarowe żarty, ale będą one okraszone zabawnymi anegdotkami dotyczącymi Twoje firmy i branży (oczywiście po wcześniejszym ustaleniu szczegółów). Dzięki temu stworzymy show dedykowany tylko i wyłącznie dla Twojej firmy i jej pracowników. Świąteczny występ stand-up to oryginalne show. To występ połączony z interakcją, dzięki której zbliży się do tak lubianych przez wielu spotkań integracyjnych face to face i eventów firmowych okraszonych występami.

stand-up comedy show Elite Music

Dlaczego warto zainwestować w taki występ?

To swoiste rozwiązanie na dzisiejsze ciężkie czasy, które skutecznie podreperuj morale Twoich pracowników. Przypomni o tym, że Twój zespół jest dla Ciebie bardzo ważny. Poza tym występ stand-up dostarczy Twoim pracownikom mnóstwo radości. W dzisiejszych czas jest to ważniejsze niż kiedykolwiek, aby zachować świeżość umysłu, odciąć się od atakujących nas zewsząd pesymistycznych informacji. Podobnie, jak  eventy firmowe organizowane w czasie około-świątecznym we wcześniejszych latach, tak świąteczny stand-up show w wersji on-line będzie idealną odskocznią od rutyny i umożliwi w pewnym stopniu spotkanie się z ludźmi w przestrzeni cyfrowej.

Zakres naszych działań w ramach propozycji organizacji występu on-line

Oferujemy pełne przygotowanie występy od pomysłu/koncepcji i scenariusza poprzez zaangażowanie odpowiednich osób aż do finalnej realizacji wydarzenia.

Podsumowując w ramach podstawowej propozycji przede wszystkim:

 • umawiamy występy z komikami,
 • zapewniamy zaplecze techniczne od przygotowania scenografii poprzez nagłośnienie i oświetlenie po sprzęt do realizacji streamingu. Ze względu na mobilność studia spotkanie możemy zorganizować także w formie hybrydowej w dowolnym miejscu np. w Waszym biurze albo części hali produkcyjnej.
 • tworzymy zaproszenie na wydarzenie w prostej formie graficznej (cyfrowej) ustalamy listę gości i dystrybuujemy zaproszenie w formie mailingu
 • tworzymy scenariusz spotkania – omawiamy i ustalamy jego przebieg

Jeszcze więcej możliwości dla wymagających

Oferujemy realizację w możliwe najprostszej formule dla minimalizacji kosztów, ale jeżeli zależy Ci na najwyższym efekcie możesz zamówić także zestaw usług dodatkowych do projektu. Możemy dla Ciebie przygotować m.in.:

 • Stronę do rejestracji uczestników tzw. landing page z atrybutami do zbierania danych kontaktowych, regulaminem etc.
 • Przygotowanie i rozesłanie mailingu informacyjnego do osób, które chcesz zaprosić do udziału w wydarzeniu
 • Realizację w siedzibie firmy –mobilne studio tj. przywozimy niezbędny sprzęt
 • Materiały graficzne – stworzymy materiały graficzne, które roześlemy do osób zaproszonych do udziału w występie on-line. Jeżeli będziesz miał życzenie grafikę przygotujemy do druku a nawet wydrukujemy w zaprzyjaźnionej drukarni i roześlemy do Twoich gości.
 • Moderator spotkania – zaangażujemy profesjonalnego konferansjera, który przyda się zwłaszcza przy bardziej rozbudowanej formie, gdy angażujemy kilku komików. Zapowie przedmówców i jednocześnie sam dorzuci od siebie kilka anegdotek (ustalamy szczegóły na etapie organizacji wydarzenia on-line)
 • Stworzenie tła firmowego z grafiką tematyczną zaw. np. logo firmy
 • Inne:…

Nagraj świąteczne życzenia dla swojego teamu i kontrahentów i wyświetl w trakcie show

świąteczne nagranie prezesa dla pracowników

Jako dodatek do oferty, który na pewno będzie miłym akcentem dla uczestników, oferujemy usługę polegającą na nagraniu krótkiego filmu w trakcie którego złożysz życzenia świąteczne uczestnikom spotkania on-line. Pomysłów na to, jak takie nagranie może wyglądać zarówno my, jak i twój zespół znajdziemy wiele. Innymi słowy, jeżeli masz ochotę złożyć życzenia w stroju Mikołaja i w świątecznej scenerii, to dla nas takie wyzwanie nie stanowi problemu. Przyjedziemy do Ciebie z odpowiednimi sprzętem technicznymi, dekoracjami i innymi świątecznymi atrybutami i przygotujemy nagranie.

Upominki dla uczestników spotkania on-line.

upominki dla uczestników

Pomyśl, jaka będzie radość jeżeli stand-uper w trakcie lub na koniec występu powie, że każdy kto uczestniczył w naszym spotkaniu otrzyma od Ciebie upominek. Możemy także tym się zająć. Organizujemy ciekawe zestawy upominków w ilości i zadeklarowanym przez Ciebie budżecie.

Napisz wiadomość, aby poznać szczegóły propozycji świątecznego występu stand-up – biuro@elitemusic.pl

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności