Pokaz visual show

Visual Show łączy żonglerskie umiejętności artystów z nowoczesnymi urządzeniami multimedialnymi.

Pokaz visual show to dopracowany spektakl, który wniesie do eventu wiele wartości nie tylko tych artystyczny. To jedno z nowocześniejszych narzędzi event marketingu, ponieważ w trakcie pokazu (lightshow) istnieje możliwość wyświetlenia dowolnego tekstu, w tym logo Twojej firmy lub marki.

Hipnotyzujący show doskonale nadaje się na eventy promocyjne, ale także na imprezy tematyczne (zob. program ogień-woda) lub uroczyste gale (zob. imprezy wieczorne). Visual show to gra świateł, obrazów, dźwięków i zdolności artystów. Całość razem tworzy niezapomniane widowisko o najwyższym standardzie artystycznym.

Program artystyczny składa się na trzy luźno powiązane ze sobą występy, wykonywane przez trzech twórców, w trakcie których artyści zachwycają manipulacjami z obręczami, light show oraz dynamicznym załamywaniem wiązki lasera.

Co konkretnie zawiera visual show:

  • Light show – wykorzystywane jest tutaj autorski programowalny sprzętu żonglerski – maczety LED-owe. Sprzęt dzięki wbudowanym diodom może świecić dowolnym kolorem, wyświetlić kształt. Co najistotniejsze możemy na tych maczetach wyświetlić logo Twojej firmy. Lightshow robi na imprezie zawsze duże wrażenie.
  • Laser show – artyści załamują wiązkę lasera wykorzystując system lusterek. Tym samym tworzy się niezwykle widowiskowe show.
  • Manipulacje obręczami – dzięki umiejętnościom artystów obręcze jakby „ożywają” na scenie, dynamicznie poruszając w powietrzu, by za chwilę  zawisnąć w przestrzeni, jakby były do czegoś podczepione.
Pokaz Visualshow Elite Music

pozostałe przydatne szczegóły:

  • pokaz realizowany jest przez 3 artystów,
  • visual show może być zrealizowany w pojedynczym wyjściu lub w 3 oddzielnych wyjściach w czasie do 4 godzin,
  • łączny czas trwania pokazu to ok 25 min. (około 8 niut na pojedynczy występ),
  • w trakcie występów potrzebujemy zaciemnienie sali
  • pozostałe wymagania przedstawia rider techniczny – zapytaj o rider  i pozostałe szczegóły.

Zobacz video z pokazu:

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Formularz kontaktowy
akceptuję politykę prywatności