Oferta

Piknik i wieczór tematyczny – Latino Party – event w letnim klimacie
25.05.2023

Czym bliżej lata, tym pogoda bardziej sprzyja takim eventom, jak ten, który zrealizowaliśmy dla firmy Konstal w Pałacu Mortęgi k. Lubawy. Bardzo lubimy aranżować dla Was czas, nawiązując do różnych tematów, a że ciepła pogoda sprzyja latynoamerykańskim klimatom, postawiliśmy na wieczór tematyczny pt. Latino Party.

Piknik tematyczny w klimacie latino – część dzienna

oiknik tematyczny latino party - strefa dmuchańców
Latino Party

Event składał się z części dziennej skierowanej do rodzin z dziećmi oraz wieczornej, dedykowanej osobom dorosłym. W ramach części dziennej stworzyliśmy strefę dmuchańców dla najmłodszych a rodzinną zabawę uzupełniły liczne konkursy utrzymanej w tropikalnej tematyce poprowadzone przez naszego niezawodnego konferansjera, Damiana.

Postawiliśmy przy tym na układ dmuchańców w kształcie litery U, dzięki czemu wchodząc do strefy atrakcji dziecko z każdej strony miało do wyboru różne urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu strefa dmuchańców na stała się prawdziwym hitem! Dzieci mogły cieszyć się nieskrępowaną zabawą zabawą na dmuchanym zamku, skakańcach i trampolinach a rodzice nawet kilkorga dzieci mogli mieć swoje pociechy pod kontrolą. Stworzyliśmy tym samym piknik tematyczny z latynoskim tematem przewodnim, tak aby wszyscy zaproszeni goście miło spędzili czas.

Fotorelacja z części dziennej latino party:

Wieczór tematyczny Latino Party

Pokaz samby brazylijskiej - latino party
Latino Party

Część wieczorna to był już pełnowymiarowy wieczór tematyczny, ale nie w pomieszczeniu, jak to zwykle bywa, tylko w specjalnie przygotowanym do tego miejscu tj. pod dużą, przestronną wiatą imprezową.

W ramach wieczoru tematycznego postawiliśmy na garść artystycznych atrakcji, dlatego oprócz standardowego programu i związanych z nim konkursów, zrealizowaliśmy występ ciekawego zespołu muzycznego, który tworzy muzykę na bazie sampli i loopów. Z jednej strony to tylko dwie osoby, z drugiej grają tak, jakby zagrał band w pełnym składzie. Zespół polecamy uwadze organizatorom imprez, bo można pokusić się o stwierdzenie ,że to nowość na eventowym rynku. Zachęcamy Was do skorzystania z występu duetu, wystarczy napisać do naszego managementu w sprawie terminu.

Poza muzyką na żywo w trakcie wieczoru nie zabrakło części pokazowej, ponieważ zrealizowaliśmy występy naszej niezawodnej grupy tancerzy prezentujących sambę brazylijską. Brawa i podziękowania dla Klaudii i Stefana 😉 za energię, którą zarazili wszystkich uczestników.

Na uwagę zasługuje także zestaw dźwięków przygotowanych przez  DJ-a Juliana. W repertuarze zmieścił sporo popularnych przebojów w klimacie latino a także trochę mniej znanych piosenek  w takich stylizacjach jak salsa czy brzmienia reggae-tonowe. Gosie mogli pobawić się np. do salsowej wersji przebojów Eda Sheerana czy Rihanny.  Wszystko połączone w jedną całość tak, aby napędzać ludzi do zabawy.

Dodatkowo muzykę prezentowaną przez Juliana urozmaicał swoim live actem King, (król bębnów i tamtamów :),  dogrywając partie Congas i Bongos do muzyki płynącej z głośników.

Fotorelacja z części wieczornej latino party:

 To wszystko w połączeniu z niezwykłą energią zaproszonych gości sprawiło, że wieczór był na prawdę ekstra! Dziękujemy Panu Prezesowi firmy Konstal za kolejne zaproszenie do udziału w organizowanym wydarzeniu.

Polecamy Waszej uwadze Pałac Mortęgi – miejsce, które oprócz wysokiego standardu oferuje możliwość zorganizowania takiego firmowego pikniku „blisko natury” oddając do dyspozycji klientów  teren zielony oraz dużą przestronną wiatę.

Jeżeli szukasz ciekawej formy rozrywki w letnim klimacie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Stworzymy program idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Piknik tematyczny połączony z ciekawie zaaranżowanym wieczorem to fantastyczne spotkanie na świeżym powietrzu,zwieńczone zabawą taneczną.

Wykorzystaj tę okazję, by zrelaksować się, oderwać od codzienności i wraz z innymi gośćmi zanurzyć się w egzotycznym klimacie, który dostarczymy Ci w ramach Latino Party Przygotuj się na pełen emocji i energetyczny dzień, który na długo pozostanie w Twojej pamięci.

pikniktematyczny #wieczór tematyczny #eventfirmowy #letnieparty #LatinoParty #PałacMortęgi #Elitemusic

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności