Oferta

Jubileusz firmowy – 60 lat Mostostal
18.05.2023

Jubileuszowa uroczystość to zawsze wyjątkowe wydarzenie, wymagające szczególnej oprawy. Dlatego przy okazji eventu zorganizowanego w Płocku postawiliśmy na najwyższą artystyczną jakość, aby dostarczyć naszemu klientowi – firmie Mostostal niezapomnianych wrażeń podczas świętowania 60-lecia firmy.

pokaz laserowy z udziałem skrzypaczki i saksofonistki

Sami mając za sobą 15 lat w branży eventowej doskonale rozumiemy, jak ważny jest efekt podczas eventów o wyższej randze. Naszym rozwiązaniem na takie okazje jest szereg sprawdzonych atrakcji, które w pełni oddałyby wyjątkowy charakter tego jubileuszu. Z przedstawionych pomysłów klient wybrał te rozwiązania, które w sposób najlepszy eksponują szczególny charakter wydarzenia.
Wybór padł na widowiskowy pokaz laserowy, w którym udział wzięły dwie niezwykle utalentowane artystki – skrzypaczka i saksofonistka oraz pokaz rzeźbienia w lodzie w wykonaniu duetu mistrzów świata w rzeźbieniu artystycznym. Dziewczyny podbiły serca publiczności nie tylko swoją wirtuozerią, ale także niesamowitą energią i scenicznym doświadczeniem. Natomiast rzeźbiarze zaprezentowali swoje mistrzowskie umiejętności, czego efektem końcowym była lodowa rzeźba z logotypem firmy. Całość dopełniła realizacja riderów artystów i nasze zaplecze techniczne.

Byliśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i dostarczyć niezapomnianych wrażeń dla naszego klienta i jego gości. Dzięki naszym staraniom jubileusz firmy Mostostal został wzbogacony o tak pożądany w eventach efekt WOW.

Jeśli szukasz rozwiązań na imprezę jubileuszową lub inną uroczystość o uroczystym charakterze, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością dobierzemy atrakcje artystyczne, tak, aby Twój event zyskał na jakości. Dzięki nam, Twoja uroczystość może stać się wydarzeniem, które zostanie w pamięci uczestników.

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności