Oferta

Impreza disco boogie + kasyno czyli pomysł na event dla 250 gości w Mercure Gdynia
29.04.2016

Fuzja dwóch tematów podczas jednej imprezy firmowej, czyli sprawiamy, aby na imprezie każdy znalazł coś dla siebie.

Z jednej strony integracyjna zabawa w rytm przebojów disco i nie tylko. Z drugiej, zupełnie z dala od parkietowych zmagań  klimatyczna jaskinia hazardu.

Nasza firma dostarczyła kompletny zestaw sprzętu oświetleniowego , nagłośnieniowego i dekoracji tematycznych na imprezę integracyjną jednego z kluczowych klientów.Aby nie zabrakło komunikacji pomiędzy pomieszczeniami rozplanowaliśmy nagłośnienie na całej szerokości sali hotelu Mercure Gdynia a także w lobby, które posłużyło za miejsce do rozstawienia kasyna.  Klimatu dopełniło miejsce z tematycznym tłem w klimacie disco, na którym można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia.  Uwagę trzeba zwrócić tutaj  także na kule lustrzane – choć konstrukcyjnie jest to proste urządzenie, to zawsze w połączeniu  z oświetleniem daje spektakularny efekt.

Całość zbudowana została właściwie w oparciu o dwa niezależne programy tematyczne: integracyjny i gier na stołach , tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie a wszystko to spoiła nasza konferansjer prowadząc zabawy w obydwu częściach tematycznych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji.

[Not a valid template]

 

 

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności