Oferta

Firmowe garden party w klimacie latino
24.08.2020

Organizując event w ciepłe letnie dni możemy pozwolić sobie na wykorzystanie przestrzeni na zewnątrz obiektu. Połączenie zabawy w sali wraz z możliwością wyjścia na ogród, a więc z dostępem do świeżego powietrza, to wspaniałe połączenie zwłaszcza w letnie gorące dni. Przykładem takiego zestawienia jest prezentowany event – część atrakcji standardowo zrealizowaliśmy w środku. Aby zespoić event w jedną całość, wspólnie z klientem zdecydowaliśmy, że dobrym spoiwem będzie wieczór kubański – kilka zdawkowych konkursów i zabaw prowadzonych przez konferansjerów a muzycznie nieco gorących rytmów i garść różnych przebojów  serwowanych przez DJ-a z dodatkiem bębnów dogrywanych live przez bębniarza. Atrakcją wieczoru był muzyczno-artystyczny występ. Swoiste połączenie kubańskich rytmów z pokazami tanecznymi. Oczywiście, jak na kubańską imprezę przystało – w wykonaniu rodowitych Kubanek.

Druga część to swoista strefa chillout-u na zewnątrz i choć były momenty, że zabawa taneczna przeniosła się także tutaj, to jednak istotą tego miejsca była możliwość swobodnego porozmawiania, zaczerpnięcia świeżego powietrza. To wszystko było możliwe, przy smacznych drinkach, gdyż w części ogrodowej do dyspozycji gości powstał bar. Luźnym dodatkiem do całości była fotobudka, przy której goście wykonywali różne zabawne zdjęcia.

Niezależnie, czy w środku, czy na zewnątrz nieodłącznym elementem wieczoru były elementy dekoracyjne: palmy, maty trzcinowe i inne dekoracje, które wraz z podświetleniem ledowym stworzyły ciepły karaibski klimat. W konsekwencji udało nam się przenieść na te firmowe garden party trochę egzotyki rozumianej, jako coś miłego i swobodnego dla odbiorcy. Taki klimat panował podczas tej tematycznej imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności