Oferta

Event w hotelu Radisson Blu w Sopocie
15.03.2024

Przez ponad 15 lat w branży eventowej wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu usług na konferencje i eventy towarzyszące tym konferencjom. Tak było i w tym przypadku.

 Tym razem odwiedziliśmy elegancki i niezwykle gustownie urządzony Radisson Blu Hotel, Sopot aby dostarczyć na event firmy Rolmar rozrywkę w formie muzyki na żywo i to w naprawdę mocnym wydaniu :). Występy zespołu coverowego uzupełnione zostały występami tanecznymi a to w połączeniu z tematycznymi blokami dało coś więcej niż tylko zabawę tdo muzyki na żywo, ale całe show muzyczno-artystyczne. Aby było jeszcze ciekawiej występ zespołu uzupełnił DJ/VJ, który mieszał zarówno dźwięk, jak i obraz dostarczając animacje wideo, które idealnie współgrały z występem zespołu oraz róznego rodzaju teledyski.

Event firmowy w hotelu Radisson Bbu w Sopocie

Całość spiął zestaw techniki, gdzie częściowo dostarczyliśmy we własne zaplecze sprzętowe, częściowo wykorzystaliśmy zasoby lokalowe. To była okazja, aby kolejny raz w tym roku wypróbować nowe urządzenia – lampy w stylu Modern Vintage marki FOS, które już zdążyły się dobrze wpisać w nasze eventy oraz nowiutkie, mające raptem kila eventów za sobą pixel tuby od Eurolite-a.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji:

Reasumując pełna symbioza między DJ-em muzykami, ale też realizatorami światła i dźwięku sprawiła, że wydarzenie zrealizowaliśmy ze 100% sukcesem. Tego typu eventy dają nam satysfakcję i motor do dalszych działań. Ogromne podziękowania należą się także dla Pana Pawła z firmy Rolmar za zlecenie i swoje podejście – takich organizatorów chcielibyśmy na naszej eventowej dodrze spotykać zawsze. 😉

#event #technikaeventowa #eventowesparcie #elitemusicpl #robimyimprezy #radissonblusopot

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności