Oferta

ekipa Hollywood Red Carpet odwiedziła Karpacz
26.04.2022

Jeszcze w 2021 roku na zaproszeniu Hotelu Gołębiewskiego w Karpaczu mieliśmy przyjemność dostarczyć rozrywkę na imprezę dla gości hotelowy. Ze swojej strony dostarczyliśmy kompletny personel (DJ, konferansjer, animatorka, technicy) oraz tematyczny wystrój.

W ramach uroczystego wieczoru w klubie nocnym hotelu Gołębiewski zrealizowaliśmy swój standardowy, sprawdzony tematyczny program Hollywood Red Carpet, dostarczając tym samym moc zabawy w przygotowanych konkursach i zabawach oraz na parkiecie.

Realizacja o tyle ciekawa i nietypowa dla nas, że pojechaliśmy na nią bez swojego nagłośnienia i oświetlenia w myśl zasady, aby nie zabierać drzewa do lasu 🙂 . Hotel udostępnił nam swoją infrastrukturę tj. stałe nagłośnienie dyskoteki oraz oświetlenie. Oczywiście nie obyło się bez odpowiedniej konfiguracji zestawu pod nasze potrzeby – musieliśmy wyciągnąć jeszcze lepsze brzmienie z zastanego nagłośnienia oraz zmusić do pracy pod nasze dyktando oświetlenie. Sumarycznie wszystko wyszło bardzo dobrze i byliśmy zadowolenie zarówno z jakości brzmienia, jak i zaprogramowania świateł, czego chyba najlepszym potwierdzeniem w tym drugim przypadku, jest seria ciekawy zdjęć. Zobaczcie

Zabawa w trakcie wieczoru była na prawdę świetna, goście aktywnie uczestniczyli we wszystkim, co mieliśmy im do zaoferowania a sam a zabawa skończyła się o późnych godzinach, choć byli tacy, którzy chcieli jeszcze.

Jeżeli organizujesz event firmowy albo prowadzisz hotel i chciałbyś skorzystać z naszej propozycji organizacji imprezy w stylu Hollywood, to zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy propozycję dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności