Oferta

Dekoracje światłem czyli oświetlenie idealne na sezon przyjęć weselnych wesel
08.07.2016

Wakacje to niewątpliwe środek sezonu przyjęć weselnych. Aby te stał się wyjątkowe i magiczne oferujemy dla naszych klientów szereg ciekawych usług

Oświetlenie na wesele tworzy wyjątkowy klimat.

związanych z obsługą techniczną wesel a konkretniej oświetleniem na wesela.  Usługę można zamówić właściwie bez znaczenia, czy przyszli Państwo Młodzi zdecydowali się na zespół, czy na obsługę DJ-a. Oczywiście jest wiele zespołów i DJów, którzy oferują włąsne zaplecze oświetleniowe, ale w praktyce często bywa tak, że jest to tylko kilka urządzeń, nad któymi nikt nie panuje tj. nie są sterowane w trakcie przyjęcia.

Usługa dekorowania światłem w naszej firmie dostarcza oprócz pełnego zaplecza sprzętu także odpowiednio przeszkolony personel – technika, który przez całe przyjęcie czuwa, nad tym, aby dostosowywać tempo oświetlenia do tempa muzyki.

Kompletny zestaw oświetlenia do dekoracji światłem obejmuje zarówno oświetlenie stricte do dekorowania, jak i urządzenia, które są wykorzystywane w trakcie części tanecznej , czyli innymi słowy oświetlenie na parkiet. Należy zwrócić uwagę na fakt, że owe oświetlenie na parkiet jest też wykorzystywane jako dodatkowe oświetlenie dekoracyjne w momentach , w których nie musi świecić dynamicznie czyli we wszelkich przerwach konsumpcyjnych lub związanych ze stałymi fragmentami wesela. Na całościowy zestaw składa się łącznie kilkadziesiąt urządzeń, wiele metrów przewodów i innych komponentów. Całość tworzy na prawdę wspaniały efekt, który jest doceniany przez naszych klientów i ich gości.

W ramach pakietu urządzeń do dekoracji światłem zapewniamy m.in:

 • listwy led bar 1m
 • oprawy par 64
 • głowice ruchome
 • trawersy z podstawami,
 • statywy typu wind-up
 • oświetlenie led par slim i typu pixel bar oraz sunstrip
 • sterownik oświetlenia,
 • wytwornica dymu 1000-1500W + wiatrak,

Dekorowanie światłem to nie wszytko – dodatki upiększające przyjęcie

Nasza firma wyspecjalizowała się w dostarczaniu różnego rodzaju atrakcji zarówno artystycznych , jak i technicznych, dlatego wraz z dekorowaniem światłem na wesele jestesmy w stanie dostarczy inne efektowne dodatki. Wśród najpopularniejszych należy wymienić:

dekoracje-swiatlem-elitemusic (6)

 • gobo z inicjałami lub imionami Młodej Pary, gobo umieszone w głowicy ruchmoej daje możliwość wyświetlenia zaplanowanego napisu bądź inicjałów na ścianie czy też podłodze. Gobo podkreśli, że todzień przyjęcia to wyjątkowy dzień  należący w 100% do Młodej Pary.
 • wytwornicę ciężkiego dymu – posiadamy profesjonalną wytwornicę ciężkiego  dymu Chauvet Nimbus.Wytwornica ciężkiego dymu daje nam możliwość stworzenia efektu tzw. tańca w chmurach podczas pierwszego tańca . Taniec w chmurach to popularny efekt wykorzystywany w telewizyjnym show „taniec z gwiazdami” .
 • monitory LCD 46″ – dość sporych rozmiarów monitory eventowe dają możliwość wyświetlenia animacji z imionami Młodej PAry, sliedshow ze zdjęciami  w stylu ”  z życia wzięte”. Także coraz częsciej monitory znajdują zastosowanie również do wyświetlenia filmiku przygotowanego przez Młodą Praę w ramach podziękowania dla rodziców.
 • podesty sceniczne – scena dla zespołu. Całość aranżowana jest z zachowaniem najwyższego stopnia elegancji, gdyż podesty pokrywamy białym połyskującym tworzywem sztucznym, co daje rewelacyjny efekt.
 • wystrzałowe konfetti. Najistotniejszym elementem tego dodatku jest fakt, że jesteśmy w stanie wystrzelić konfetti dokładnie w tym momencie, w którym powinno się ono pojawić z racji na fakt, żę tuby z konfetti umieszczamy w specjalne dedykowane do konfetti urządzenia a całość spięta jest pod sterownik i wystrzela tylko wtedy, gdy technik naciśnie odpowiedni przycisk.

Zapraszamy do przejrzenia galerii z realizacji i do składania zamówień.

[Not a valid template]

 

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

  biuro@elitemusic.pl
  kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


  Polityka prywatności