Dekoracje balonowe klasy premium na Twoim evencie
11.02.2020

Jeżeli organizujesz event firmowy a Twoim głównym celem jest to, aby zaimponować Twoim gościom jego przygotowaniem, szczególnością. Chcesz zaskoczyć czymś ciekawym? Dekoracje balonowe będą tym dodatkiem, który pomoże uzyskać efekt wow! Oczywiście nie mamy na myśli tutaj zwykłych typowych balonów w nudnych albo nieciekawych kolorach, tylko o takich, które sprawią, że Twój event nabierze niepowtarzalnego klimatu.

dekoracja balonowa
Dekoracje balonowe na event

Jak osiągnąć efekt wykorzystując dekoracje balonowe?

Istotne będą tutaj trzy składowe, dzięki, którym dekoracje balonowe będą nietuzinkowe. Te składowe tokształt, rozmiar, kolor:

Kształt – dlatego, że możemy dostarczyć dla Ciebie balony o różnych kształtach – orbsy/kule, sześciany, gwiazdki i różne inne tematyczne kształty (jeśli twój event będzie tematyczny). Poza tym same ułożenie balonów może być ciekawsze niż zwykle, gdyż możemy zamiast zwykłej prostej bramy balonowej zrobić bramę organic, czyli z nieregularnie napompowanymi balonami. Możemy też, wykorzystując specjalny system tyczek, stworzyć pionowe słupki dekoracyjne z balonami. Do tego wszystkiego wiedza, jak ułożyć balony w efektowne bukiety i już tworzymy coś, co da super efekt.

Rozmiar – jeżeli przestrzeń jest duża a dekoracja ma być efektowna, to zwykłe balony 10-12″ mogą okazać się za małe. Tutaj możemy zastosować inne rozmiary – średnice 50,60, 70cm nie są aktualnie niczym nietypowym. Potrzeba więcej – nie ma problem, gdyż mamy w zapleczy także do wykorzystania balony giganty, czyli takie, których średnica to nawet 1m. Takie duże balony zastosowaliśmy na evencie w Centrum Stocznia Gdańska, z którego zawarliśmy kilka zdjęć w załączonej poniżej galerii. Jak zauważył przestrzeń była duża, event przygotowany na prawie 500 os. sala wysoka a mimo to udało się ją zgrabnie wypełnić okrągłymi punkcikami w postaci balonów.

Kolor – dostawcy balonów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyli tak fantastyczne i różnorodne zestawy kolorów, że to, co kiedyś było nierealne, teraz jest jak najbardziej możliwe. Dlatego możemy zaoferować Tobie balony metaliczne, złote, srebrne, czarne, wielokolorowe czy w końcu przeźroczyste. Do tych ostatnich, aby było jeszcze ciekawiej, możemy wpuścić konfetti). Co nam daje taki wybór kolorów. Oczywiście efekt!

Balony, dość typowa rzecz, zwykły dodatek? Może kiedyś!

W dzisiejszych czasach mamy taki wybór świetnych kolorów, różnych kształtów i rozmiarów, że dekoracje balonowe przechodzą w inny wymiar, stając się modnym eventowym dodatkiem. Wielość możliwości sprawia, że tworzymy niebanalne dekoracje balonowe, które mogą w sposób ciekawy i efektowny zdobić Twój event.

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Formularz kontaktowy
akceptuję politykę prywatności