Oferta

#3,2,1 – akcja! czyli krótka fotorelacja z wieczoru Hollywood
29.06.2019
wieczór hollywood
Wieczór Hollywood Red Carpet – Elite Music

Wieczór Hollywood Red Carpet to niewątpliwie jeden z tych wieczorów tematycznych, które cieszą się największa popularnością. Odpowiednio skrojony zestaw atrakcji – konkursów i zabaw, tematyczny wystrój i oświetlenie efektowe oraz dekoracyjne tworzą z tego wieczoru ciekawe widowisko i integracyjną zabawę idealną tak samo na imprezę integracyjną pracowników, jak i spotkanie z kontrahentami.

Wieczór realizujemy, jak to przystało na naszą firmę, kompleksowo a więc w jednym pakiecie otrzymujesz doświadczony personel – dj, konferansjer, animatorka-tancerka, technicy i realizatorzy, event manager, zestaw sprzętu technicznego w tym nagłośnienie i oświetlenie na parkiet obsługiwane przez realizatorów. W pakiecie oferujemy też to, co de facto tworzy wizualny klimat tj. zestaw dekoracji tematycznych – wysokie na 2m statuetki Oskara (a nawet wyższe, jeśli uwzględnimy podstawy) rollupy z tematycznym motywem, rolki z taśmą filmową czy ramy podświetlane z postaciami znanymi z dużego ekranu. Całość zostaje przez nas oświetlona zestawem kilkudziesięciu opraw Par i listew ledowych. Oczywiście wśród dekoracji nie może zabraknąć także czerwonego dywanu! Taki zestaw sprzętowy to wyjściowa do sukcesu wydarzenia.

Dla wieczoru Hollywood przewidzieliśmy także garść atrakcji dodatkowych – tematyczna fotobudka, dekoracje balonowe, Elvis Show, pokazy pary tanecznej lub tancerek, to tylko kilka z możliwych propozycji.

W niniejszej galerii przedstawiamy wieczór Hollywood, który zrealizowaliśmy w hotelu Pietrak. W standardowy program imprezy wpletliśmy dodatkowo pokazy taneczne. Życzymy miłego oglądania i zapraszam serdecznie do składania zapytań o terminy.

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Wyślij mail

    biuro@elitemusic.pl
    kliknięcie w mail przenosi do Twojego klienta pocztowego


    Polityka prywatności